wtorek, 20 października 2020 07:18

Co warto wiedzieć o zakładach bukmacherskich? - Poradnik od eksperta

Autor Artykuł sponsorowany
Co warto wiedzieć o zakładach bukmacherskich? - Poradnik od eksperta

Zakłady bukmacherskie to bardzo złożony temat, z racji tego że istnieje wiele tematów, które tak naprawdę każdy gracz powinien znać, jeśli ma ochotę wygrywać u bukmachera. W końcu gra na zakładach bukmacherskich może być bardzo emocjonująca, jednakże wygrywanie kuponów (I zarabianie na tym) już takie łatwe nie jest. Dlatego też my dziś przedstawimy ci przydatne porady, jak można wygrywać na zakładach bukmacherskich!

Analiza sportowa

Jeśli chcesz wykonywać poprawnie analizę sportową, to musisz uzbroić się w cierpliwość, ponieważ wymaga ona dużo cierpliwości, wiedzy i co najważniejsze umiejętności analitycznych. W końcu analizowanie każdego meczu to nie tylko czasochłonne zadanie, ale trzeba też bardzo uważać, bo niekiedy dopiero za drugim lub trzecim podejściem do analizowania tego samego meczu może okazać się trafne. Z drugiej strony tymi, którzy rozumieją wagę i wartość analizy bukmacherskiej, wygrają więcej niż normalni gracze zakładów, ponieważ wiedzą, że nawet najdrobniejsze zmiany w składzie, lub nawet wilgotności murawy mogą przesądzić o innym wyniku spotkania (i przy okazji zakładu).

Pamiętaj, że nie każdy zakład zawsze ci się uda

Nawet jeśli uda Ci się opanować całą wiedzę o jakimś sporcie (na przykład o piłce nożnej) to wcale nie oznacza to tego, że każdy zakład ci przejdzie. Czasami buk dowie się o czymś w ostatniej chwili, dlatego ważne jest, aby pamiętać o sprawdzeniu kursu przed tym, jak chcesz postawić zakład, oraz starać się go porównać u innych bukmacherów.  Wracając do tematu – powinieneś pamiętać, że nawet jeśli zrobisz wszystko dobrze i postawisz zakład na daną grę - i tak możesz go przegrać – bo na przykład tego dnia nie miałeś szczęścia.

Fora bukmacherskie

Takie fora internetowe są bardzo dobrym miejscem do rozpoczęcia dyskusji na temat zakładów sportowych z innymi graczami. Z góry można powiedzieć, że warto zainteresować się tematami związany z opiniami o bukmacherach – czy na przykład dany buk wypłaca bonusy w ciągu tygodnia, czy warto mu zaufać itd. Ponadto możesz spodziewać się tego, że na forach gracze bardzo często rozmawiają o nowych bonusach bukmacherskich, oraz o strategiach obstawiania. Forum bukmacherskie to ogromna baza wiedzy na temat zakładów sportowych. Pamiętaj jednak o tym, że nie każda informacja na forach może być prawdą, dlatego też przed wykorzystaniem jakiejkolwiek, pamiętaj o sprawdzeniu tego, czy to aby na pewno jest prawda.

Nie obstawiaj zbyt wielu zakładów na raz

Oczywiście, jeśli chcesz postawić zakład, a później zaraz drugi na sport który znasz na wylot,  i jesteś w pełni świadomym ryzyka, to nie wahaj się. Należy jednak pamiętać, że szansa na wygraną w tym przypadku jest podzielona przez 2.  W końcu każdy błąd w Twoim zakładzie może spowodować, że Twój zakład nie zostanie trafiony, a wtedy będziesz czuł się podirytowany zaistniałą sytuacją, prawda? Dlatego też zdecydowanie lepszym pomysłem jest obstawianie tylko jednego zakładu na raz, nawet jeśli masz mnóstwo doświadczenia, I wiesz co robisz. W końcu bardzo łatwo jest wpaść w uzależnienie, prawda?

Kursy bukmacherskie

Nigdy nie powinniśmy traktować ich zbyt poważnie, ponieważ monitorowanie kursów bukmacherskich jest ważną częścią gry na zakładach bukmacherskich, nierzadko zdarza się, że szybko się zmieniają ( na przykład można je zmienić przy użyciu bonusów bukmacherskich). Co ciekawe, czasami nawet zakłady z niższymi kursami mogą stać się opłacalne (o ile używasz odpowiednich modyfikatorów), zamiast te o wyższych kursach podstawowych. To zależy tylko od ciebie, jak połączysz zakłady, ale z początku staraj się mimo wszystko wyszukiwać tych bardziej opłacalnych zakładów, ponieważ w ten sposób zminimalizujesz szanse na utracenie swojego depozytu.

Przez koronawirusa marże są wyższe

Każdy gracz powinien mieć świadomość, że jego bukmacher zazwyczaj będzie próbował zarobić te pieniądze z powrotem, które stracił na ostatnich miesiącach, zwiększając zyski lub zmieniając zasady promocji, co utrudni Ci wygraną, nie mówiąc już o uzyskaniu premii za Twoje zakłady. Jeśli absolutnie nie zależy nam na wygranej, to ta zmiana nie ma dla nas większego znaczenia. No może poza tym, że nasza ulubiona drużyna może nie grać w tym okresie, to dlatego, że najruchliwszy sezon sportowy po prostu się zakończył. Na ten moment w końcu trudno znaleźć swoje miejsce w zakładach sportowych, nie mówiąc już o tym, że koronawirus utrudnił wygraną, bo bukmacherzy ani myślą teraz o oddawaniu ,,wygranych” graczom, przez co ciężej będzie wygrać.

Zabawa

Naturalnie jeśli jedynym twoim celem jest po prostu zabawienie się, oraz podkręcenie emocji, to na pewno powyższe cię nie dotyczy. Pamiętaj jednak, że szansa na wygranie przez ciebie zakładu będzie bardzo niewielka, nie mówiąc o tym, że bukmacher pobiera marżę z każdego twojego zakładu, nie mówiąc już o 12% podatku od każdego zakładu, który oczywiście idzie z twojej kieszeni, mimo iż teoretycznie to bukmacher powinien płacić ten podatek. Dlatego też nawet jeśli masz trochę ,,niepotrzebnej” gotówki I chcesz się zabawić, to pomyśl lepiej, jak wydać ją mądrze.

Sport

Sport - najnowsze informacje