niedziela, 12 listopada 2023 07:53

Cóż to był za poziom! Konkurs fotograficzny „Gmina Kęty w obiektywie!” rozstrzygnięty

Autor Norbert Kwiatkowski
Cóż to był za poziom! Konkurs fotograficzny „Gmina Kęty w obiektywie!” rozstrzygnięty

Ogłoszony latem tego roku konkurs „Gmina Kęty w obiektywie!” dobiegł końca. Do biura organizatora zabawy – Wydziału Rozwoju UG Kęty – napłynęło łącznie ponad 100 fotografii, obrazujących piękno naszej małej ojczyzny. Zdjęcia przedstawiają uroki przyrody, najciekawsze zabytki, miejsca uprawiania sportu i rekreacji a także przydomowe ogrody czy malowniczo położone gminne drogi, wiodące przez pola i łąki. Kto wygrał konkurs? Wszyscy, którzy podzielili się z nami swoją fotograficzną pasją!

Najciekawsze spośród wszystkich nadesłanych prac już od 28 listopada będzie można podziwiać w Miejscu Aktywności Mieszkańców Rynek 13 w ramach wystawy pokonkursowej. W tym dniu – podczas wernisażu wystawy – odbędzie się także uroczyste wręczenie nagród oraz dyplomów.

Na wszystkich uczestników konkursu czekać będą pamiątkowe upominki, zaś do trzech autorów najlepszych zdjęć trafią dodatkowe wyróżnienia i nagrody.

Decyzją komisji konkursowej na szczególne wyróżnienie zasługują:

  • Mirosław Pękala
  • Mateusz Pawelak
  • Paweł Gąsiorek

Dodatkowo przyznane zostało specjalne wyróżnienie w kategorii młodzieżowej, które trafia do 12-letniej Oliwii Migdałek.

Wyróżnionym gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za tak liczny udział w konkursie, zapraszając do auli Miejsca Aktywności Mieszkańców Rynek 13 na wernisaż ich prac, który odbędzie się 28 listopada o 16:00. Wstęp wolny!

Źródło oraz foto: Gmina Kęty

Oświęcim

Oświęcim - najnowsze informacje

Rozrywka