wtorek, 9 lutego 2021 08:27

Czy catering dietetyczny się opłaca?

Autor Artykuł sponsorowany
Czy catering dietetyczny się opłaca?

Wokół cateringu dietetycznego narosło wiele mitów. Na samym początku, kiedy tylko usługa ta się pojawiła na rynku, uważano, że jest ona dedykowana tylko zamożnym osobom. Z czasem podejście w tej kwestii uległo zmianie. Zainteresowanie tym sposobem odżywiania nieustannie wzrasta, a poszczególni dostawcy starają się pozyskać kolejnych klientów, co przekłada się na większą elastyczność, niższe koszty, zniżki i promocje. Czy dieta pudełkowa jest droga? Czy się opłaca i czy naprawdę jest zdrowa?

Dieta pudełkowa – czy warto?

Sytuacja, kiedy codziennie zostają nam dostarczone posiłki wprost pod drzwi, jest wymarzona niemalże dla każdego (no może z drobnymi wyjątkami). Bez względu na to, czy cały dzień spędzamy w biurze, czy mamy zabiegany dzień, czy po prostu pracujemy zdalnie, najczęściej nie mamy czasu, by gotować. Niektórym z kolei nie chce się stać przy garach, inni nie potrafią. Dieta pudełkowa https://afterfit-catering.pl/ ułatwia życie, pozwala zaoszczędzić czas i zdejmuje z nas masę codziennych obowiązków. Zyskujemy pewność, że posiłki na cały dzień mamy przy sobie, zatem o określonej godzinie nie będziemy się zastanawiać, co zjeść. Mało tego, w końcu zyskamy okazję, by jadać o stałych godzinach, co przy samodzielnym gotowaniu, najczęściej jest po prostu niemożliwe. W końcu każdego dnia pochłaniają nas obowiązki, praca i masa innych czynności. W efekcie często podjadamy po prostu to, co akurat jest po ręką. Tymczasem pozbycie się tych niezdrowych nawyków jest w zasięgu ręki.

Ile kosztuje dieta pudełkowa?

Wbrew pozorom, tzw. pudełka nie generują ogromnych kosztów. Czy dieta pudełkowa jest droga? Chyba każda osoba zainteresowana taką usługą zadaje sobie to pytanie. Odpowiedź nie jest wcale jednoznaczna – nie możemy powiedzieć, że jest tania ani też, że jej koszty są wysokie. Generalnie, to zależy. Od czego? Przede wszystkim od rodzaju diety, od naszego planu żywieniowego, od ilości posiłków, od tego, czy interesuje nas dostawa także na weekendy, czy może jedynie w dni robocze. Weź pod uwagę, że decydując się na taką usługę, odchodzą wszystkie koszty związane z zakupami spożywczymi – nie będziesz musiał się martwić o zapełnienie lodówki, o żywność na co dzień i o to, czy posiadasz wszystko to, co niezbędne. Wszystkim zajmie się firma cateringowa. Afterfit proponuje korzystne ceny diety pudełkowej, dzięki czemu jest ona w zasięgu ręki. Jeśli do tego dodamy rabaty, promocje i pewne udogodnienia, to zyskujemy coraz większą pewność, że warto spróbować. Koszt jednego posiłku wcale nie jest drogi i zaczyna się od takich cen, które leżą w zasięgu możliwości.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje