wtorek, 5 października 2021 08:18

Czy kosz prezentowy to dobry pomysł na prezent?

Autor Artykuł sponsorowany
Czy kosz prezentowy to dobry pomysł na prezent?

Kosze prezentowe to alternatywa dla klasycznych prezentów, coraz częściej wybierana nie tylko z okazji urodzin czy imienin, ale także jako prezent dla nowożeńców, szefa czy obchodzących okrągłą rocznicę ślubu rodziców. To zdecydowanie ciekawsza i bardziej spersonalizowana opcja, niż chociażby popularne karty podarunkowe na określoną kwotę. Kosze upominkowe mogą zawierać wszystko, co tylko przyjdzie Ci do głowy- od zestawu pięknie skomponowanych i eleganckich kaw i herbat, po sztuczne lub żywe kwiaty, alkohol, kosmetyki, zabawki czy oryginalne, zabawne upominki. Dostępne w sklepach gotowe zestawy prezentowe zazwyczaj wykluczają jakąkolwiek personalizację. Stawiając na kosze prezentowe, wybierasz natomiast opcję, która pokazuje, iż dobrze znasz osobę obdarowywaną i wiesz, z jakiego prezentu się ucieszy.

Kosz prezentowy - z jakiej okazji go podarować?

Prawdą jest, że nie tylko kosze upominkowe, ale i wszystkie prezenty, cieszą najbardziej wówczas, kiedy... są prezentowane bez okazji. Jeśli więc chciałbyś zaskoczyć żonę, mamę czy narzeczoną- doskonałym rozwiązaniem będzie podarowanie jej czegoś miłego nie tylko z okazji urodzin, czy rocznicy. Kosze prezentowe bardzo często są prezentowane także:

- z okazji awansu w pracy,

- z okazji narodzin dziecka,

- z okazji zaręczyn,

- z okazji jubileuszu,

- z okazji rocznicy ślubu,

- z okazji urodzin lub imienin,

- jako prezent gwiazdkowy czy wielkanocny.

Możliwości jest tak naprawdę o wiele więcej, bowiem pełna personalizacja sprawia, iż będzie to także świetny prezent na Chrzciny, Komunię Świętą, wieczór panieński lub kawalerski czy z okazji wymarzonej przeprowadzki. To uniwersalny podarunek, stosowny do wielu okazji.

Kosze podarunkowe - gdzie kupić kosze prezentowe?

Kosze prezentowe w gotowej postaci możesz dzisiaj zakupić nawet i na sali hipermarketu. Warto jednak wiedzieć, iż są to opcje gotowe, które wykluczają jakąkolwiek personalizację. O wiele lepszym rozwiązaniem będzie wybór koszy delikatesowych ze specjalizujących się w tym firm i sklepów. Dzięki temu zyskasz pewność, iż Twój podarek będzie w pełni niepowtarzalny. W niektórych z nich możesz także stworzyć zawartość koszyka samodzielnie. Wystarczy, iż poruszając się po w pełni intuicyjnej stronie internetowej, przejrzysz jej ofertę korzystając z opcji "kosze prezentowe - sortuj wg", a następnie zaznaczysz jak duży ma być kosz upominkowy a z dostępnego asortymentu zaznaczysz to, co chciałbyś, aby zawierał. Nietuzinkowa, elegancka i w pełni spersonalizowana niespodzianka gwarantowana.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje