czwartek, 7 lutego 2019 15:25

Dębica: Migaj z KANĄ

Autor Marzena Gitler
Dębica: Migaj z KANĄ

Mieszkańcy powiatu dębickiego będą mieli okazję poznać język migowy. Na zajęcia, które ruszą pod koniec lutego zaprasza KANA Dębica.

Będą to zajęcia I-stopnia, w wymiarze 60 godzin lekcyjnych realizowanych dwa razy w tygodniu po dwie godziny lekcyjne tj. 90minut - zapowiadają organizatorzy.

W programie: znajdą się: zarys historii opieki,rozwoju i edukacji osób głuchoniemych w Polsce, elementy surdopedagogiki w komunikacji z niesłyszącymi, daktylografia (palcowy alfabet j.migowego), ponad 300 podstawowych znaków Polskiego Języka Migowego potrzebnych do komunikacji, ćwiczenia praktyczne w komunikacji z osobami głuchoniemymi.

Organizatorzy zapowiadają możliwość dalszego rozwoju w zakresie poznawania j.migowego i zapewaniją gwarancję dobrze spędzonego czasu, dobrej zabawy, humoru i pomocy potrzebującym.

Bliższe informacje można uzyskać od poniedziałku do piatku w godz. 12:00-20:00 w sekretariacie Katolickiego Centrum Edukacji KANA w Dębicy: Parafia Matki Bożej Anielskiej, 39-200 Dębica, ul. Chopina 2, tel.  14 6969-110.

Przewidziany termin rozpoczęcia kursu: 25 lutego 2019r.

inf. KANA Dębica

Dębica - najnowsze informacje

Rozrywka