poniedziałek, 5 października 2020 06:31

Dom szkieletowy - sposób na spełnienie marzeń

Autor Artykuł sponsorowany
Dom szkieletowy - sposób na spełnienie marzeń

Marzysz o własnym domu, ale jednocześnie obawiasz się zobowiązania w postaci wysokiego kredytu na kilkanaście lat i niekończącej się budowy? Jeżeli tak, koniecznie sprawdź ofertę na domy szkieletowe, które producent stawia w sposób kompleksowy.

  1. Czym wyróżniają się domy szkieletowe?
  2. Całoroczne używanie domu drewnianego
  3. Istotne informacje na temat domów szkieletowych

Taki sposób budowy pozwala obniżyć koszty związane z budową oraz skrócić do minimum czas, w jakim dom zostanie postawiony. Firma, która specjalizuje się w tego typu realizacjach, oferuje kompleksowe usługi, więc nie będziesz musiał szukać później fachowców i dodatkowych ekip remontowych.

Czym wyróżniają się domy szkieletowe?

Budynki stawiane z wykorzystaniem szkieletu drewnianego budowane są z małogabarytowych elementów konstrukcyjnych, które opierają się na drewnianej konstrukcji. Pomimo tego, że w takich domach dominuje drewno, są one trwałe i solidne. Sprawdzony wykonawca oferujący nowoczesne domy wykorzystuje wyłącznie drewno iglaste, którego pochodzenie potwierdzone jest certyfikatem. Jeżeli nie chcesz tracić czasu na załatwianie formalności związanych z budową domu, możesz je zlecić wykonawcy.

Całoroczne używanie domu drewnianego

Popularne domy szkieletowe z drewna mogą być zamieszkiwane przez cały rok, szczególnie jeżeli chcesz postawić taki obiekt w Polsce. Dodatkową zaletą domu drewnianego jest to, że jest on cieplejszy niż dom murowany. Tym samym można obniżyć wydatki związane z ogrzewaniem. We wszystkich domach jednorodzinnych z drewna w centralnym miejscu znajduje się kominek grzewczy, który pozwala ogrzać cały obiekt.

Istotne informacje na temat domów szkieletowych

Wspomniana technologia może służyć nie tylko budowie domów parterowych, ale również innym obiektom. Dostępne są między innymi domy piętrowe, które świetnie sprawdzą się w przypadku większych rodzin. Pełną ofertę firmy związaną z domami szkieletowymi znajdziesz na stronie internetowej. Bez względu na to, jak duży dom cię interesuje, na pewno zastanawiasz się, ile czasu zajmie jego budowa. W każdym przypadku konieczne będzie wybudowanie fundamentów, co zajmuje około 6-7 dni. Jeżeli natomiast chodzi o postawienie domu, do którego od razu będzie można się wprowadzić, to wystarczą na to zaledwie 3-4 miesiące. Warto mieć na uwadze, że ceny obowiązujące na stronie dotyczą domów ze standardowej oferty firmy. Jeżeli klient będzie upierał się przy realizacji własnego projektu, cena może wzrosnąć, nawet jeżeli będą to niewielkie domy parterowe. Najlepiej jednak o szczegóły zapytaj wykonawcę, a poznasz dokładną wycenę.

Technologia - najnowsze informacje