sobota, 7 października 2023 09:34

Dominika Chylińska z Oświęcimia doceniona. W pełni zasłużenie

Autor Norbert Kwiatkowski
Dominika Chylińska z Oświęcimia doceniona. W pełni zasłużenie

Jak jest się w czymś dobrym, to sukcesy przyjdą same. Oczywiście, gdy połączy się to z ciężką pracą i samodyscypliną. Dominika Chylińska z Oświęcimia dostosowała się do tych słów, dlatego na jej koncie - co chwile lądują sukcesy związane z karate.

Prezydent Oświęcimia  Janusz Chwierut postanowił to docenić. Podczas spotkania w Urzędzie Miasta pogratulował sportsmance z Oświęcimskiego Klubu Sportowego Karate i Dalekowschodnich Sportów Walki. Nagrodzona zawodniczka zdobyła tytuł Mistrza Polski w Mistrzostwach Polski K1 Seniorów, a także może pochwalić się III miejscem w Mistrzostwach Europy WAKO Seniorów w Kickboxingu i powołaniem do kadry narodowej w formule K1 Rules Seniorów.

Warto dodać, że gratulacje i podziękowania otrzymał również trener klubu, Mariusz Pawlus. Prezydent wyraził uznanie dla jego zaangażowania i trudu włożonego w szkolenie zawodniczek i zawodników Oświęcimskiego Klubu Sportowego Karate i Dalekowschodnich Sportów Walki oraz promowania tej dziedziny sportu na terenie Oświęcimia.

Foto: Miasto Oświęcim

Oświęcim

Oświęcim - najnowsze informacje

Rozrywka