czwartek, 5 listopada 2020 15:49

Fortuna - co musisz wiedzieć o tym bukmacherze?

Autor Artykuł sponsorowany
Fortuna - co musisz wiedzieć o tym bukmacherze?

Fortuna to bardzo ciekawy bukmacher, ponieważ nie trzeba tu dużo mówić – wielu graczy zna tego buka bardzo dobrze, ponieważ jest on uważany za jednego z najlepszych bukmacherów na naszym rynku. Fortuna także również zajmuje duży udział w polskim rynku bukmacherskim. Posiada również świetnie przygotowaną witrynę bukmacherską - intuicyjną w obsłudze, nie sprawi w tym zakresie większych kłopotów.

Jak zarejestrować się u Fortuny?

Tylko zarejestrowani klienci mogą stawiać zakłady u legalnego bukmachera Fortuna, a także oglądać mecze rozgrywane przez sportowców na jego stronie internetowej lub w aplikacji fortuna. Ci, którzy nie chcą udostępniać danych w Internecie, mogą tylko przeglądać notowania kursów i skorzystać z opcji „e-kupon”, która umożliwia wypłatę kuponów w stałych punktach tego bukmachera. Niestety, ale przy rejestracji, dane, które musimy przekazać Fortunie, wynikają z obowiązku prawnego. Numer PESEL, numer konta bankowego lub numer identyfikacyjny to dane, które musimy podać, aby się zarejestrować. Dodatkowo musimy zweryfikować i przesłać zeskanowaną kopię lub zdjęcie dowodu osobistego – takie działanie jest głównie spowodowane tym, że bukmacherzy nie chcą, aby ktoś rejestrował się wielokrotnie, bądź korzystał z wielu kont naraz w celu prania brudnych pieniędzy.

Jeśli jednak nie chcesz się rejestrować

Jeśli nie chcemy tego robić, zawsze możemy założyć konto tymczasowe, ale nie możemy wypłacić środków, dopóki nie zostaniemy w pełni zarejestrowani. Jeśli chodzi o konto bankowe podane podczas rejestracji, każdy gracz musi mieć swoje własne unikalne konto.

Bonusy na start

Oczywiście na początku nowi gracze mogą liczyć na fajne promocje bukmacherskie przyznawane w postaci kodów lub takie, które są po prostu automatycznie aktywowane – ostatnio bardzo popularny jest kod ,,BETONLINE”, który gwarantuje dodatkowe środki przy rejestracji. Na początku bukmacher Fortuna udostępnia graczom pierwszy kupon jako zakład bez ryzyka lub cashback, do maksymalnej kwoty 200 zł. Dodatkowo za samą rejestrację można dostać nawet 20 złotych za grę, ale wszystko zależy od zasad, według których gracz musi zgodzić się na warunki bonusu.

Oferta

W Fortunie możesz obstawiać zakłady: zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, e-sport, zakłady polityczne i rozrywkowe, a nawet sporty wirtualne! Dla wielu polskich graczy oferta Fortuny należy do czołówki. To bukmacher, który oferuje wysokie kursy w ponad 30 dyscyplinach sportowych. W Fortunie możemy obstawiać tysiące różnych typów zakładów, ale może zacznijmy od tego, że w Fortunie można obstawiać już od 2 zł. To jest minimalna kwota zakładu. Oto rodzaje zakładów, które możesz postawić w Fortunie: pojedynczy zakład, akumulator (ako) i zakład systemowy. Co ciekawe, Fortuna oferuje również wcześniejszą wypłatę wygranych, jednakże aby to się stało, muszą zostać spełnione pewne warunki.

Aplikacja bukmacherska od Fortuna

Pod względem prowadzenia swojej aplikacji bukmacherskiej, Fortuna przez wielu jest uznawana absolutnym liderem. Aplikacja mobilna Fortuna jest bardzo ciekawą opcją, ponieważ pozwala na szybkie umieszczanie kuponów tam, gdzie jest ineresujący nas zakład. Co ciekawe, Fortuna mobile może połączyć się z inteligentnym zegarkiem i śledzić wyniki kuponów bez konieczności wchodzenia do aplikacji. Aplikacja umożliwia rejestrację konta, przeglądanie statystyk, a także oczywiście zakłady. Możesz także śledzić wyniki „w czasie rzeczywistym”.  Fortuna oferuje również transmisję w czasie rzeczywistym w swojej aplikacji, w tym przypadku (w przeciwieństwie do strony internetowej) można skorzystać z opcji pełnego ekranu. W aplikacji możesz również obstawiać wirtualne sporty. Obstawianie online w przeglądarce mobilnej również wygląda świetnie. Fortuna zapewnia klientom transmisje na żywo wybranych meczów i turniejów. Fani mogą oglądać piłkę nożną, koszykówkę, hokej, tenis itp. W ofercie bukmachera jest wiele rozgrywek sportowych, które trudno znaleźć w polskiej telewizji. Aby je oglądać, musisz jednak najpierw zalogować się na swoje konto i uzyskać dodatnie saldo na swoim koncie. Dodatkowo musisz mieć na swoim koncie kupon, którego realizacja nie może przekraczać 168 godzin (7 dni) – czyli polega to mniej więcej na tym, że aby móc obejrzeć daną transmisję – musisz grać choć raz w tygodniu, a tak to nie ma dodatkowej opłaty za oglądanie meczy.

Opinie graczy

Cóż, większość graczy ma absolutnie dobre opinie. Chociaż nie da się tego ukryć, wielu osobom nie podoba się fakt, że Fortuna Bukmacher jest z Czech - w tym przypadku patriotyzm naszych krajanów jest bardzo silny, więc nic nie wskazuje na to, by Fortuna awansowała na pierwsze miejsce w naszym kraju pod względem popularności. Oczywiście nie oznacza to, że bukmacher jest złym, ale póki co nie ma szans konkurować z polskim bukmacherem STS. Naturalnie powoduje to, że Fortuna stara się jeszcze bardziej o przejmowanie nowych klientów, dlatego też jest to dobry sygnał dla wielu graczy, aby się zarejestrować u tego bukmachera.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje