piątek, 4 grudnia 2020 13:20

Gdów. Gospodynie z KGW szykują smakołyki dla samotnych

Autor Marzena Gitler
Gdów. Gospodynie z KGW szykują smakołyki dla samotnych

W Kołach Gospodyń Wiejskich na terenie gminy Gdów praca wre. Panie przygotowują słodkie upominki, które w najbliższych dniach wraz ze świątecznymi życzeniami trafią do osób samotnie mieszkających.

Osoby samotne otrzymają słodkości i stroiki, które wraz z życzeniami gospodynie przekażą im w nadchodzący weekend.  

Paczki i życzenia dla osób samotnych to inicjatywna Kół Gospodyń Wiejskich, wsparta przez Wójta Gminy Gdów. Panie z KGW, w swoich środowiskach, przygotowują już słodkie upominki, które w najbliższych dniach wraz ze świątecznymi życzeniami trafią do osób samotnie mieszkających. To wprawdzie niewielki gest, ale świadczący o pamięci i życzliwości. Miejmy nadzieję, że  sprawi on obdarowanym wiele radości.

Na zdjęciach przygotowania świątecznych upominków w KGW Gdów i KGW Cichawa, a także ozdoby przygotowywane przez KGW Pierzchów.

inf. i foto: UG Gdów

zobacz też:

Małe gesty, które mogą uratować komuś życie!
Epidemia koronawirusa wymknęła się z pod kontroli, a państwo w obliczu kryzysu jest bezradne. Kolejne dramatyczne doniesienia sprawiają, że wiele osób ogarnia poczucie bezsilności. Mimo trudnej sytuacji, dużo zależy jednak od nas samych.
Gdów. Remont w Urzędzie Gminy. Co tam powstanie?
W Urzędzie Gminy trwają prace związane z rozbudową budynku. Inwestycja ma pomóc osobom niepełnosprawnym.
Wieliczka. Nie będzie budowy mostu na Serafie?
Wieliczka nie otrzymała dofinansowania na budowę mostu na Serafie w Kokotowie. Inwestycja ma strategiczne znaczenie dla powstającej w pobliżu bazy Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Wieliczka

Wieliczka - najnowsze informacje