sobota, 22 czerwiec 2019 12:34

Polska kontra Brazylia w nocnym meczu

Napisał

Plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego na dwa tygodnie zamienił się w ogromną arenę z piaskiem, trybunami i strefą relaksu. To wszystko w ramach Międzynarodowego Festiwalu Sportów Plażowych Galeria Krakowska. Już dziś, o godz. 22.00, odbędzie się wyjątkowy mecz siatkówki plażowej. W nocnym pojedynku zmierzą się Reprezentacje Polski i Brazylii.

Do 30 czerwca na placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego fani sportu mogą kibicować reprezentantom różnych państw podczas meczów w siatkówkę plażową, piłkę ręczną plażową i beach soccera. Już dziś, o godz. 22.00, odbędzie się wyjątkowy nocny mecz – Reprezentacja Polski w siatkówce plażowej w składzie Mariusz Prudel i Maciej Kosiak rozegra turniej z Reprezentacją Brazylii. W jej skład wchodzą: George Souto Maior Wanderley – młodzieżowy Mistrz Świata oraz Andre Loyola Stein – aktualny Mistrz Świata.

Szczegółowy harmonogram Festiwalu jest dostępny na stronie wydarzenia mfsp.pl oraz www.facebook.com/events/2234017296928491/.

Info/foto: UMK

Manuel Langer

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.