Nie przepłacaj u innych! Kup telewizję w Cyfrowym Polsacie, a abonament w Plusie możesz mieć już za pół ceny.

Nie przepłacaj u innych! Kup telewizję w Cyfrowym Polsacie, a abonament w Plusie możesz mieć już za pół ceny.
Wybierając pakiet telewizji Cyfrowego Polsatu za co najmniej 59,99 zł/mies. i abonament w Plusie za co najmniej 49,99 zł/mies., na tę drugą usługę otrzymasz 50% rabat, a przy podpisaniu umowy – dodatkowo niespodziankę od Sundance!
 
Kończy Ci się umowa na telewizję i nie wiesz, na co się zdecydować? To dobry moment, żeby przy kolejnej decyzji sporo zaoszczędzić. Akurat teraz, w Punktach Sprzedaży Cyfrowego Polsatu można skorzystać z promocji, dzięki której już za 49,99 zł/mies. otrzymasz jeden z najpopularniejszych pakietów Cyfrowego Polsatu dla całej rodziny - Familijny Max HD ze 139 różnorodnymi kanałami telewizyjnymi, w tym 43 w jakości HD. Dodatkowo, czeka na Ciebie atrakcyjna oferta na telefon z rozmowami, SMS-ami i MMS-ami bez limitu oraz 10 GB Internetu z rabatem 50%, czyli za jedyne 25 zł/mies. przez całą umowę – wybierając smartDOM można sporo zaoszczędzić!

Jeśli dysponujesz trochę większym budżetem, możesz zdecydować się na szczególnie polecaną, bardzo atrakcyjną ofertę Premium MAX, która na 174 kanałach, dostarczy na co dzień wielu godzin najlepszej telewizyjnej rozrywki. Sport, filmy, seriale, bajki i wiele innych ciekawych treści przedstawianych na kanałach oferowanych przez Cyfrowy Polsat, w tym kanały HBO oraz serwis HBO GO, pakiet HD Eleven i Eleven Sports, dostęp mobilny do serwisu Cyfrowy Polsat GO z opcją ON THE GO - wszystko to w ofercie telewizyjnej Cyfrowego Polsatu jest dostępne za 99,99 zł/mies. Decydując się dodatkowo na usługę telefonu w Plusie – podobnie jak przy poprzedniej ofercie – otrzymasz 50% rabatu na dokupioną usługę.

smartDOM to rozwiązanie dla osób, które racjonalnie rozporządzają domowym budżetem - nie lubią przepłacać, ale korzystają z nowoczesnych rozwiązań, wymagając najlepszej jakości usług.

Odwiedź wybrany Punkt Sprzedaży, zapoznaj się z programem smartDOM i odbierz niespodziankę od Sundance. Dodatkowo dla wszystkich, którzy do 30.09.2016 podpiszą wybraną umowę, wyjątkowy upominek* z motywem z serialu Mad Men. Promocją objęte są wybrane Punkty Sprzedaży w dniach 09-30.09.2016.

O szczegóły zapytaj Doradców w wybranych punktach sprzedaży: Miechów, ul. Piłsudskiego 7, ul. Rynek 13A.
Ostatnio zmieniany piątek, 30 czerwiec 2017 20:42
Powrót na górę
  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA