poniedziałek, 28 marca 2022 13:04

Gorlice: Tragiczny finał poszukiwań. Znaleziono zwłoki młodego chłopaka

Autor Patryk Trzaska
Gorlice: Tragiczny finał poszukiwań. Znaleziono zwłoki młodego chłopaka

Dramatyczne informacje płyną z powiatu gorlickiego. W sobotę zakończyły się poszukiwania zaginionego mieszkańca Gorlic. Niestety, na jednej z posesji znaleziono zwłoki. Policja prowadzi czynności wyjaśniające. Jak doszło do tragedii?

W piątek zgłoszono zaginięcie osiemnastoletniego mieszkańca Gorlic. Chłopak wyszedł z domu i nie wrócił. Nie było z nim również żadnego kontaktu. Jak podaje portal Halo Gorlice, chłopak mógł mieć problemy natury psychicznej. W sobotę około godziny 14 na jednej z posesji przy ulicy Szpitalnej znaleziono zwłoki 18-latka. Miejsce, w którym odnaleziono ciało, jest obecnie pustostanem. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w zdarzeniu. Według pierwszych informacji chłopak sam odebrał sobie życie.

Działacze zajmujący się zdrowiem psychicznym u młodych osób przypominają, że w razie problemów czy trudności należy koniecznie skorzystać z pomocy. Może to być telefon zaufania, bądź szereg ludzi, którzy są w stanie pomóc. Osoba z problemami nigdy nie powinna być pozostawiona sama sobie w radzeniu z takim ciężarem.

Gorlice - najnowsze informacje