wtorek, 2 maja 2023 16:13

Gratka dla miłośników roślin w Nowym Sączu. "To nie tylko hobby, ale również styl życia"

Autor Patryk Trzaska
Gratka dla miłośników roślin w Nowym Sączu. "To nie tylko  hobby, ale również styl życia"

Festiwal  Roślin w Nowym Sączu – wydarzenie dla miłośników zielonych dekoracji, odbędzie się już w najbliższy weekend w dniach 6-7 maja na  Hali Widowiskowo-Sportowej. To pierwsza edycja największego w Polsce targu roślin doniczkowych w atrakcyjnych cenach. Wydarzenie zostało  objęte również Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza - Ludomira Handzla.

Organizatorzy  przywiozą ogromną ilość roślin prosto z hodowli. Jak na każdym wydarzeniu, zapowiadają piękne, nowe gatunki roślin, rozszerzając już i  tak bogaty asortyment o te, których wcześniej nie było. Również dział roślin kolekcjonerskich ma zostać znacząco wzbogacony, a ceny mają  pozostać bezkonkurencyjnie niskie.

Na wydarzeniu poza roślinami doniczkowymi znajdziemy także bestsellerową książkę o hodowli roślin doniczkowych,  torby tekstylne, akcesoria dla pasjonatów i wiele innych produktów  związanych z ogrodnictwem.  W trakcie Festiwalu, organizatorzy zaoferują rośliny w cenach  zaczynających się już od 5zł, a na cenówkach drukowane są ceny takiej  rośliny w innych sklepach.

Jak przekonują organizatorzy, jakość roślin dostarczanych na Festiwal jest wyższa niż w marketach,  ponieważ przyjeżdżają one prosto z hodowli, dlatego Festiwal Roślin to  idealne miejsce dla osób, które chcą wzbogacić swoje wnętrza o zielone  dodatki.

– Staramy się  przede wszystkim, aby nasze rośliny były dostępne dla wszystkich, a ich  ceny były jak najniższe, ponieważ wiemy, że dla wielu osób to nie tylko  hobby, ale również styl życia – mówił organizator, który podkreślił, że Festiwal Roślin to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich miłośników roślin.

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje