czwartek, 25 marca 2021 10:07

Jacek Majchrowski: "Sytuacja jest bardzo poważna. Służba zdrowia jest na granicy wydolności"

Autor Marzena Gitler
Jacek Majchrowski: "Sytuacja jest bardzo poważna. Służba zdrowia jest na granicy wydolności"

"Wiem, że już wszyscy jesteśmy zmęczeni sytuacją. Wiem, że każdy chciałby wrócić do normalności. Proszę jednak o odpowiedzialność za siebie i za innych. Nie ma niczego ważniejszego niż zdrowie i życie" - prezydent Jacek Majchrowski zaapelował, by bardzo poważnie podejść do wszelkich wprowadzanych ograniczeń.

Sytuacja w Krakowskich szpitalach jest bardzo poważna. Zaczyna brakować miejsc, a przed punktami wymazowymi tworzą się długie kolejki. Wczoraj z tego powodu na jakiś czas została skrócona trasa autobusu 125 w okolicach szpitala Rydygiera.

Prezydent Jacek Majchrowski skomentował sytuację na Facebooku. "Szanowni Państwo! Sytuacja, jeżeli chodzi o liczbę chorych na covid-19, z każdym dniem się pogarsza. Sam jestem ozdrowieńcem. Nie przechodziłem ciężko tej choroby, ale i tak potrzebowałem pomocy lekarzy i pielęgniarek w szpitalu. Dziś trzeba sobie zdawać sprawę, że zapełniły się miejsca w szpitalach, brakuje personelu. Sytuacja jest bardzo poważna. Służba zdrowia jest na granicy wydolności. Spodziewamy się, że jutro otrzymamy nowe informacje dotyczące kolejnych obostrzeń, które mają zahamować falę epidemii. Stąd mój apel do Państwa. Proszę, by bardzo poważnie podejść do wszelkich wprowadzanych ograniczeń. Wiem, że już wszyscy jesteśmy zmęczeni sytuacją. Wiem, że każdy chciałby wrócić do normalności. Proszę jednak o odpowiedzialność za siebie i za innych. Nie ma niczego ważniejszego niż zdrowie i życie."

COVID-19, brakuje miejsc w szpitalach

Szanowni Państwo! Sytuacja, jeżeli chodzi o liczbę chorych na covid-19, z każdym dniem się pogarsza. Sam jestem ozdrowieńcem. Nie przechodziłem ciężko tej choroby, ale i tak potrzebowałem pomocy lekarzy i pielęgniarek w szpitalu. Dziś trzeba sobie zdawać sprawę, że zapełniły się miejsca w szpitalach, brakuje personelu. Sytuacja jest bardzo poważna. Służba zdrowia jest na granicy wydolności. Spodziewamy się, że jutro otrzymamy nowe informacje dotyczące kolejnych obostrzeń, które mają zahamować falę epidemii. Stąd mój apel do Państwa. Proszę, by bardzo poważnie podejść do wszelkich wprowadzanych ograniczeń. Wiem, że już wszyscy jesteśmy zmęczeni sytuacją. Wiem, że każdy chciałby wrócić do normalności. Proszę jednak o odpowiedzialność za siebie i za innych. Nie ma niczego ważniejszego niż zdrowie i życie.

Opublikowany przez Jacek Majchrowski Środa, 24 marca 2021

Prezydent Jacek Majchrowski przeszedł COVID pod koniec listopada. Chorowali też jego bliscy. Majchrowski trafił też do szpitala. Na szczęście udało mu się wygrać z chorobą.

Prezydent Majchrowski trafił do szpitala
Jacek Majchrowski, prezydent Krakowa, trafił do szpitala. Jest zakażony koronawirusem. Jacek Majchrowski był na kwarantannie od 23 października, w związku z potwierdzeniem zakażenia u jego bliskich. We wtorek potwierdzono u niego zakażenie koronawiusem [/prezydent-krakowa-zakazony-koronawirusem-ja…
Kraków

Kraków - najnowsze informacje