wtorek, 17 listopada 2020 15:30

Jak zacząć grać u bukmachera STS?

Autor Artykuł sponsorowany
Jak zacząć grać u bukmachera STS?

Korzystanie z usług firmy STS nie różni się niczym szczególnym od korzystania z tradycyjnych portali oferujących gry losowe typu totalizator, który w swojej ofercie ma również wyniki lotto, zdrapki i tym podobne. Jeżeli już założycie konto, otrzymacie możliwość przeglądania oferty, wybierania konkretnych kursów oraz obstawiania zakładów. Jednakże jak wygląda samo założenie konta u bukmachera? O tym opowiemy ci już za chwilę!

Warunki

Jakie warunki należy spełnić, aby zarejestrować się w STS? Po pierwsze, nie możesz mieć dwóch kont graczy, a po drugie, musisz być pełnoletni. Po trzecie - nie bój się podawać swoich danych, ponieważ udostępniamy dane w legalnie działającej firmie, której zaufały tysiące graczy z całego kraju! Podstawą współpracy z STS jest poprawna rejestracja konta. Daje nam to również gwarancję bonusów i promocji.

Jak wygląda rejestracja?

Zazwyczaj STS poprosi cię o podanie takich danych jak : dane osobowe i adresowe, data urodzenia, walutę konta, adres email oraz twój numer telefonu.

Waluty takie jak PLN czy EUR do gry w STS są najpraktyczniejsze, ponieważ STS je obsługuje. Ogólnie dobrze jest jeśli waluta konta gracza jest taka sama jak waluta systemu płatności z jakiego korzystamy – czyli w tym wypadku PLN. Unikamy w ten sposób przeliczania walut, które zazwyczaj nie są dla nas korzystne.

Podanie numeru telefonu w STS jest w pełni bezpieczne. Legalni bukmacherzy tacy jak STS nie będą wysyłać nikomu niepotrzebnych wiadomości tekstowych. Gdy wszystkie pola zostaną wypełnione i zatwierdzone, otrzymamy wiadomość e-mail z potwierdzeniem z linkiem do potwierdzenia wiadomości e-mail. Oprócz powyższych pól, niektórzy bukmacherzy wymagają również podania danych dotyczących wpłat i wypłat (dane konta, Skrill itp.) Po zakończeniu rejestracji najlepiej jak najszybciej zweryfikować adres (przesłać dowód), aby w przypadku chęci wypłacenia pieniędzy nie trzeba było czekać 2 dni na weryfikację.

Weryfikacja tożsamości

Weryfikacja konta odbywa się wieloetapowo. Najpierw po rejestracji od razu otrzymamy e-mail potwierdzający adres e-mail. Po chwili, najpóźniej przed pierwszą płatnością, sprzedawca może poprosić nas o zeskanowanie dowodu osobistego lub innych dokumentów tożsamości, o ile aktualny wyciąg bankowy (skan / kopia), rachunek (gaz, prąd itp.) ) Na adres domowy - oczywiście jeden z powyższych warunków jest wystarczający.

Zwykle weryfikacja ogranicza się do dowodów osobistych, ale niektórzy bukmacherzy mają surowsze ograniczenia. Niektórym taka procedura może wydawać się dziwna, ale należy dodać, że każdy bukmacher ma swój własny dział bezpieczeństwa odpowiedzialny za zapobieganie oszustwom i praniu pieniędzy. Po prawidłowej weryfikacji każdy bukmacher usunie uzyskane wyniki skanowania.

Kto nie może rejestrować/korzystać z usług bukmachera STS?

Tak jak wspominaliśmy, aby korzystać z usług jakichkolwiek legalnych zakładów bukmacherskich, należy mieć ukończone 18 lat – a kto to jeszcze nie może brać udziału w zakładach?

- pracownicy STS i ich żony/mężowie

- właściciele klubów lub zwierząt, których dotyczy dany zakład

- osoby mające sądowy zakaz udziału w zakładach

Jak grać u STS?

Firma STS zapewnia niezwykle szeroką gamę produktów. Oprócz najpopularniejszych tematów, takich jak piłka nożna, siatkówka, koszykówka czy tenis, można obstawiać mecze piłki wodnej czy krykieta, a nawet uprawiać sporty takie jak szachy czy pizza palo. Możliwości są praktycznie nieograniczone. Jeśli zdecydujemy się postawić na mecz piłki nożnej, możemy zagrać w Lidze Mistrzów lub postawić na Siódmą Ligę Anglii. Jeśli jednak zdecydujemy się postawić na grę, warto skupić się na sportach i grach, które nie są nam obce. Jeśli jesteśmy lojalnymi fanami piłki nożnej i oglądamy wszystkie mecze hiszpańskiej La Liga w weekendy, powinniśmy najpierw rozważyć obstawienie tej ligi.

W ostatnich latach do grona legalnych bukmacherów dołączyły również wirtualne sporty. To tylko wpisywanie w grę wygenerowaną komputerowo. Tematy, na których się koncentrują, to: piłka nożna, wyścigi konne, wyścigi psów, wyścigi i wyścigi motocyklowe. Wśród zalet wirtualnych zakładów gracze wymieniali przede wszystkim szybkie rozliczanie takich kuponów. Zwykle na grę wystarczy poczekać kilka minut, a czas trwania nie będzie dłuższy. Sama gra przypomina trochę konkurencję w grach komputerowych.

Aplikacja mobilna

Początkowo firma bukmacherska może stawiać zakłady tylko na ustalonej pozycji, po czym do gry może wejść komputer, a od kilku lat gracze mogą też obstawiać na swoich telefonach komórkowych. Możemy tam szybko stawiać zakłady, sprawdzać statystyki i oglądać transmisje na żywo. Ponadto bez problemu możemy wpłacać lub wypłacać środki. Dzięki aplikacji STS możesz obstawiać zakłady prawie w każdej chwili, co nie zawsze jest możliwe podczas gry na komputerze.

Sport

Sport - najnowsze informacje