piątek, 21 maja 2021 11:54

Jak zamieszkać w Trójmieście?

Autor Artykuł sponsorowany
Jak zamieszkać w Trójmieście?

Trójmiasto jest miejscem bardzo często wybieranym do zamieszkania. Ten ośrodek metropolitalny obejmuje trzy połączone miasta: Gdańsk, Gdynię i Sopot, stanowiąc śródmiejski obszar aglomeracji trójmiejskiej.

  1. Jak zamieszkać w Trójmieście?
  2. Dlaczego Fjord Estate?
  3. Dlaczego warto wybrać Trójmiasto?

Jak zamieszkać w Trójmieście?

Planując zakup nieruchomości w Trójmieście, warto przyjrzeć się bliżej ofertom ukazującym się na rynku. Jedną z propozycji może być biuro nieruchomości Gdańsk Fjord Estate działające na Trójmiejskim rynku nieruchomości, oferując swoim klientom nieruchomości w Gdańsku, Gdyni i Sopocie.

Dlaczego Fjord Estate?

Biuro nieruchomości Fjord Estate posiada kapitał norweski, zatrudniając zespół specjalistów wybierających dobre lokalizacje, o wysokim standardzie oraz ponadczasowej stylistyce. Każdy ich kolejny projekt bierze pod uwagę otoczenie i energię miejsca, tak by zaspokoić codzienny komfort użytkowników oraz zadbać o styl ich życia. Ich inwestycje to zarówno budowa nowych domów w zabudowie wolnostojącej, bliźniaczej i szeregowej oraz mieszkań i apartamentów inwestycyjnych nad morzem, ale także wykup i remont mieszkań z rynku wtórnego w bardzo dobrych trójmiejskich lokalizacjach. Świetnie prezentują się apartamenty inwestycyjne w Gdyni.

Dlaczego warto wybrać Trójmiasto?

Ktoś kto raz już tu był, choćby przejazdem dostrzega zalety mieszkania w Trójmieście. Wyobraźmy sobie spacer po plaży, po ciężkim dniu pracy. Chyba nic nie działa tak odstresowująco, jak szum fal i widok zachodu słońca. Dla osób z problemami zdrowotnymi to doskonałe lekarstwo. Morskie powietrze składa się z drobinek morskiej wody, bromu, magnezu, wapnia oraz dobroczynnego jodu. Trójmiasto stara się wciąż rozbudowywać drogi rowerowe, co pozwala, na dojazd do pracy rowerem. Trójmiasto dba o rowerzystów organizując konkursy oraz fundując nagrody. Patrząc na ceny mieszkań w Sopocie widzi się, że ich ceny osiągają wyższe pułapy niż mieszkania w Warszawie. Bogata kultura zachęca do odwiedzania między innymi Teatru Szekspirowskiego, Europejskiego Centrum Solidarności, a wraz z rozpoczęciem lata rusza Jarmark Świętego Dominika. Nie można nie wspomnieć o Operze Leśnej w Sopocie, do której co roku ściągają tłumu miłośników muzyki. W Gdyni zaś odbywa się Festiwal Filmów Fabularnych. Gdańsk to kraina chmielu. Może nie ma już tam obecnie tylu browarów, co w XVI wieku, bo istniało ich wtedy aż 400, ale nadal piwo warzy się w kilku z browarów. Dzieci i młodzież mają tu również chętnie odwiedzane miejsce – Centrum Nauki Eksperyment oraz Park Trampolin, bodaj największy w Europie. Dla miłośników morskich stworzeń polecić można Oceanarium. Jeśli nie chcemy korzystać z roweru lub samochodu, świetnym rozwiązaniem będzie Szybka Kolej Miejska.

To jak – przeprowadzka? Z pewnością byłaby to mądra decyzja.

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje