środa, 29 grudnia 2021 15:10

Jak zaoszczędzić na abonamencie NetFlix?

Autor kal
Jak zaoszczędzić na abonamencie NetFlix?

Netflix stał się na przestrzeni ostatnich miesięcy niezwykle popularną platformą oferującą dostęp do ogromnej ilości filmów i seriali. Część użytkowników pragnie jednakże nieco zaoszczędzić na abonamencie, poszukując tym samym sposobu na uzyskanie dostępu do wysokiej jakości rozrywki bez jednoczesnego drenowania domowego budżetu. Czy jest to możliwe? W ramach niniejszego artykułu postanowiliśmy się temu zagadnieniu przyjrzeć celem udzielenia naszym czytelnikom jednoznacznej odpowiedzi. Serdecznie zapraszamy do lektury!

Czy w ramach platformy Netflix można uzyskać zniżki?

Podobnie jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych stacji telewizyjnych i innych platform oferujących usługi strumieniowego transmitowania mediów, Netflix musi negocjować prawa do rozpowszechniania filmów i seriali, z czym wiążą się nie tylko znaczne koszty ale i obostrzenia prawne. Jeśli prawa do określonego filmu lub serialu należą do innej firmy, Netflix nie może wyświetlać go na swojej platformie. Prawa te są zazwyczaj sprzedawane w poszczególnych krajach, co oznacza, że ​​może się zdarzyć, że biblioteka dostępnych materiałów będzie różniła się w zależności od kraju i będzie uboższa w jednym rejonie, natomiast obfitować będzie w wysokiej jakości produkcje warte uwagi w drugim. Udało nam się jednak ustalić, że niekoniecznie jest to przyczyną różnic cenowych w przypadku abonamentów. Trudno bowiem nie zauważyć, że oferta Netflix w Ameryce jest trzy razy bardziej obszerna niż ta typowa dla Holandii, jednakże nie występują znaczne różnice cenowe w kwestii abonamentu dostępnego w tych krajach. Jak mają się obecnie ceny tej usługi? Na chwilę obecną stwierdzić możemy, że konto na platformie Netflix w Szwajcarii (13,02 dolara) lub Szwecji (9,99 dolara) jest znacznie droższe niż konto w Brazylii (3,94 dolara) czy Argentynie (2,58 dolara). Najmniej zapłacimy za tego typu usługę w Turcji, bowiem będzie to jedynie 2,30 dolara miesięcznie. Jest to przede wszystkim spowodowane znacznym obniżeniem wartości waluty tego kraju, ale także - dość okrojoną ofertą multimedialną jaka jest w nim dostępna.

Czy możliwe jest wykupienie rocznego abonamentu Netflix?

Czy możliwe jest poczynienie oszczędności podczas nabywania abonamentu? Oczywiście jak najbardziej tak - wystarczy na przykład podjąć decyzję o wykupieniu abonamentu rocznego, w przypadku którego możliwe jest znaczne ograniczenie kosztów jakie ponieść musi użytkownik na dostęp do ulubionych mediów. Istnieją także jednak o wiele bardziej kreatywne sposoby na ograniczenie wydatków. Zapewne wiedzą o nich całkiem sporo osoby, które wpisywały w wyszukiwarce choćby kilkukrotnie hasło „VPN co to jest”. To właśnie dzięki temu rozwiązaniu możemy zmienić lokalizację naszego komputera, dzięki czemu możliwe będzie wykupienie tańszego abonamentu, na przykład poprzez obniżenie kosztu planu rodzinnego Netflix. VPN Polska to usługa, która umożliwia przełączenie naszej lokalizacji na inną, na przykład taką jak Turcja czy Brazylia, co z kolei pozwoli nam zaoszczędzić na Netflixie. Zaoszczędzone w ten niezwykle prosty sposób pieniądze będziemy mogli przeznaczyć na inne przyjemności - chociażby na pyszne smakołyki, w które będziemy mogli zaopatrzyć się celem uprzyjemnienia seansu organizowanego z rodziną bądź samodzielnie.

Jakie są najtańsze sposoby korzystania z Netflixa?

Darmowy vpn to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zaoszczędzić na Netflixie jednocześnie korzystając z pełnej oferty platformy w sposób w pełni legalny lub też uzyskać dostęp do materiałów niedostępnych w danym regionie. Jeżeli uważamy, że koszt planu rodzinnego Netflix znacznie przewyższa nasze możliwości finansowe, to powinniśmy jak najbardziej pokusić się o opisywane w niniejszym artykule rozwiązanie - gwarantujemy, że pozwoli ono znacznie obniżyć koszty korzystania z usługi, szczególnie w ujęciu długoterminowym.

Jeżeli rozważamy takie rozwiązanie, powinniśmy wykorzystać oprogramowanie spod znaku VeePN opracowane przez firmę doskonale zaznajomioną z szeroką pojętą branżą Protect and Safety. To właśnie dzięki niemu będziemy mieli do dyspozycji darmowy VPN, dzięki czemu będziemy mogli do woli zmieniać rejony, z których można będzie uzyskać dostęp do platformy Netflix i wykupić odpowiedni abonament.

Słowem podsumowania

W Internecie znaleźć można wiele sposobów jak płacić za Netflix mniej, jednakże uważamy że to właśnie wykorzystanie rozwiązania spod znaku VPN gwarantuje najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny. Jak wynika z danych publikowanych na rozlicznych portalach, rozwiązanie to nie zostało w żaden sposób zablokowane czy też uznane za nielegalne, a więc nie występują żadne, choćby najmniejsze przeciwwskazania przed korzystaniem z niego w Polsce oraz w innych miejscach na świecie w których możemy się znajdować.

Oczywiście możemy zrezygnować z tych sposobów żeby płacić za Netflix zauważalnie mniej, jednakże uważamy, że w obecnym klimacie gospodarczym, gdzie oszczędności poszukiwać należy dosłownie na każdym kroku, każda zaoszczędzona złotówka - czy też w tym przypadku dolar - mogą być na wagę złota! Mamy nadzieję, że dzięki poradom zawartym w tym artykule nasi czytelnicy będą w stanie w sposób prosty i legalny podreperować swój domowy budżet zauważalnie tnąc wydatki ponoszone na multimedia, jednocześnie zapewniając sobie dostęp do filmów i seriali, które bez korzystania z tego specjalnego triku mogłyby okazać się poza ich zasięgiem.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje