czwartek, 13 kwietnia 2023 15:19

Jego ciało leżało w rowie melioracyjnym. Znalazł je przechodzień

Autor Joanna Jamróz-Haładyj
Jego ciało leżało w rowie melioracyjnym. Znalazł je przechodzień

Dąbrowscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 75-letniego mieszkańca gminy Radgoszcz, w powiecie dąbrowskim. Ciało mężczyzny znaleziono w miejscowości Narożniki w rowie melioracyjnym. Wstępnie wykluczono, aby do jego śmierci przyczyniły się inne osoby. Decyzją prokuratora zwłoki zabezpieczono celem przeprowadzenia sekcji.

Wczoraj (12.04.br.)  po godzinie 18, dyżurny policji w Dąbrowie Tarnowskiej przyjął zgłoszenie o znalezieniu ciała mężczyzny w miejscowości Narożniki w gminie Radgoszcz, które znajdowało się w rowie melioracyjnym. Na miejsce skierowany został patrol policji, a także załoga pogotowia ratunkowego, która stwierdziła zgon mężczyzny. Jak ustalili policjanci, zgłaszający rozpoznał 75-letniego mieszkańca gminy Radgoszcz i powiadomił służby.

Na miejscu, pod nadzorem prokuratora policjanci z grupy dochodzeniowo – śledczej wykonywali czynności procesowe. Wstępnie wykluczono, aby do jego śmierci przyczyniły się inne osoby. Przyczyny oraz okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniane podczas dalszych czynności prowadzonych pod nadzorem prokuratury. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji.

Inf.: Małopolska Policja

Dąbrowa Tarnowska - najnowsze informacje