poniedziałek, 3 października 2022 11:46

Już niedługo otwarcie tras rowerowych Myślenice Singletracks!

Autor Patryk Trzaska
Już niedługo otwarcie tras rowerowych Myślenice Singletracks!

W połowie października (15.10) rowerzyści w końcu będą mogli oficjalnie skorzystać ze ścieżek rowerowych Myślenice Singletracks. Gmina Myślenice wybudowała na terenach wydzierżawionych od Lasów Państwowych w kompleksie leśnym Chełm-Uklejna.

Rada Miejska w Myślenicach przyjęła podczas ostatniej sesji regulamin korzystania ze ścieżek rowerowych w kompleksie leśnym Chełm-Uklejna nazwanych Myślenice Singletracks. Na razie na ukończeniu są dwie trasy - Trasa Rodzinny Flow, to 4,5 km łagodnej, familijnej trasy na Górze Chełm oraz Trasa Snajper, licząca 2 kilometry kondycyjna trasa enduro.

Myślenice Singletracks - fot. UM Myślenice 

Od 15 października riderzy – zarówno profesjonaliści jak i amatorzy czterech kółek będą mogli korzystać ze ścieżek Myślenice Singletracks. Na górę Chełm można wyjechać kolejką Sport Arena Myślenice z rowerem, a następnie zjechać jedną z tras. To dopiero początek, bowiem Gmina Myślenice zapowiada budowę kolejnych tras rowerowych w tym rejonie. Szczegółowe informacje można znaleźć na facebooku Myślenice Singletracks.

fot./inf. - UM Myślenice

Myślenice - najnowsze informacje