sobota, 18 grudnia 2021 09:22

Kraków: Już w niedzielę będą rozdawać darmowe choinki!

Autor Patryk Trzaska
Kraków: Już w niedzielę będą rozdawać darmowe choinki!

Już w niedzielę, 19 grudnia na krakowskim placu Szczepańskim, darmowe choinki będą czekały na szczęśliwców, którym uda się je zdobyć. Jednak darmowe drzewka to nie jedyna atrakcja niedzielnego dnia. Krakowianie i goście będą też mieli okazję posłuchać m.in. Margaret czy Dawida Kwiatkowskiego. Każdy będzie miał okazję zdobyć swoje darmowe drzewko świąteczne w ramach akcji “Choinka pod choinkę” organizowanej przez radio RMF FM, która odbywa się od 2000r.

Jednak  wyprzedzenie konkurencji w wyścigu o wymarzone drzewko nie jest takie proste. Uczestnicy edycji z poprzednich lat wspominają, że trzeba nie tylko wykazać się szybkością, zdolnościami antycypacji i analizy, ale również co chyba najtrudniejsze, prawie że anielską cierpliwością. Warto też przyjść nieco wcześniej, ponieważ choinek może po prostu zabraknąć.

Zarówno dla szczęśliwców, którym udało się zdobyć darmowe drzewko, jak i dla tych którzy swoich sił z lepszą taktyką będą musieli spróbować w przyszłym roku, RMF przygotował świetne atrakcje. Krakowianie nie tylko będą mogli posłuchać swoich ulubionych gwiazd takich jak Margaret czy Dawid Kwiatkowski, ale będą też mieli okazję zadać rozmaite pytania swoim idolom, a nawet zrobić sobie z nimi zdjęcie.

Do Krakowa choinki dotrą już w niedzielę 19 grudnia o godzinie 14:00. Wszystkim wybierającym się życzymy powodzenia w łowach.

Kraków

Kraków - najnowsze informacje