piątek, 14 sierpnia 2020 05:54

Kierunki medyczne (i nie tylko) za darmo? To się opłaca!

Autor Artykuł partnera
Kierunki medyczne (i nie tylko) za darmo? To się opłaca!

System edukacji i szkolnictwa ciągle się zmienia. Dotyczy to zarówno regulacji prawnych oraz programów nauczania, jak i trendów czy preferencji uczniów. Jedno jednak pozostaje niezmienne od lat – duże zainteresowanie kierunkami medycznymi. Dlaczego jest to opłacalne i jak można zyskać zawodowy tytuł medyczny za darmo? Wyjaśniamy razem z Cosinus Kraków!

Pomoc innym i ludzie z pasją

Chcesz pomagać innym i lubisz kontakt z ludźmi? W takim razie kierunki medyczne to dla Ciebie idealna ścieżka edukacji! Praca jako opiekun medyczny, masażysta lub terapeuta zajęciowy opiera się na ciągłej interakcji z pacjentami i klientami – Twoje kwalifikacje zawodowe ratują im zdrowie lub życie oraz podnoszą jakość codziennego funkcjonowania. Ponadto, wybierając się do szkoły medycznej masz pewność, że spotkasz tam ludzi o podobnych zainteresowaniach i celach życiowych, a to często kończy się przyjaźniami na długie lata.

Opłacalność w kraju i za granicą

Będąc absolwentem kierunku medycznego, nie musisz martwić się o pracę. Zapotrzebowanie na wykwalifikowanych w tym obszarze specjalistów jest duże, zwłaszcza teraz, kiedy każdy medyk jest na wagę złota. Co więcej, wiele z kierunków medycznych to tzw. kierunki międzynarodowe, które cieszą się dużym powodzeniem w publicznych i prywatnych placówkach, nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Kwalifikowany technik sterylizacji medycznej, asystentka lub higienistka stomatologiczna to zawody, z którymi osiągniesz sukces i spełnienie zawodowe. Pomagaj, rób to co kochasz i… zarabiaj!

Szkoły medyczne ZA DARMO – Cosinus Kraków

Zainteresowany? A czy wiesz, że w szkole policealnej dla dorosłych Cosinus Kraków możesz uczyć się na kierunkach medycznych całkowicie za darmo? Obecnie rekrutujemy na aż 6 specjalizacji:

 • asystentka stomatologiczna
 • higienistka stomatologiczna
 • opiekun medyczny
 • technik sterylizacji medycznej
 • technik masażysta
 • terapeuta zajęciowy

Każdy z tych kierunków to od roku do dwóch lat bezpłatnej nauki zakończonej zdobyciem oficjalnych kwalifikacji i egzaminem państwowym. Nie ma ograniczeń wiekowych, nie wymagamy matury!

Cosinus Kraków - dlaczego jeszcze warto?

Szkoły Cosinus to nie tylko bogata oferta edukacyjna i wykwalifikowani nauczyciele. Zostając naszym słuchaczem otrzymujesz legitymację oraz zaświadczenia niezbędne do ZUS, MOPS i innych instytucji. W trakcie nauki odbędziesz również profesjonalne praktyki zawodowe, a my pomożemy Ci znaleźć na ich odbycie ciekawe, zapewniające rozwój miejsce. Wiele z naszych kierunków daje tytuł kwalifikowanego technika. Dodatkowo, jako placówka szkół Cosinus oferujemy całkowicie bezpłatne fakultety przygotowujące do egzaminów kwalifikacyjnych, dzięki którym nasi Słuchacze osiągają najlepsze wyniki zdawalności w całej Polsce! Brzmi dobrze? To nie koniec! Otrzymasz także specjalną kartę rabatową, z którą dostaniesz zniżkę na ofertę naszych wyjątkowych partnerów. Słuchacze Cosinus Kraków ćwiczą, robią prawo jazdy i jedzą na mieście taniej!

Rekrutacja jesienna wciąż trwa!

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej rekrutacji. Obecnie, poza klasami medycznymi, zapisujemy także na takie bezpłatne kierunki na semestr jesienny 2020/2021 jak:

 • administracja,
 • technik BHP,
 • florysta,
 • technik usług kosmetycznych,
 • ochrona,
 • opiekunka dziecięca,
 • do zaocznego liceum ogólnokształcącego.

Uzupełnij wykształcenie i zdobądź zawód, o jakim marzysz!

Chciałbyś zdobyć któryś z naszych zawodów, ale brakuje Ci wykształcenia? Nic straconego! Tylko u nas całkowicie bezpłatne zaoczne Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych! Zapraszamy wszystkich:

 • po szkole zawodowej lub branżowej I stopnia - to ostatni nabór, w którym możesz zapisać się i uzyskać pełne wykształcenie średnie tylko w 2 lata!
 • którzy przerwali naukę po ukończeniu którejś klasy technikum lub liceum i teraz pragną nadrobić zaległości i zdać maturę - na wyższe semestry liceum 3-letniego;
 • po gimnazjum lub szkole podstawowej - do 4-letniego liceum zgodnego z nową podstawą programową.

Z Cosinus Kraków nie tylko ukończysz szkołę średnią, ale również zdasz maturę. Nasze liceum jest całkowicie bezpłatne, a zaoczny tryb umożliwia bezproblemowe połączenie pracy zarobkowej z nauką. Masz już skończone liceum, ale brakuje Ci matury? Zapisz się darmowy kierunek policealny, a jako nasz Słuchacz otrzymasz 25% rabatu na kursy maturalne przygotowujące specjalnie do egzaminu dojrzałości. Wybierz Cosinus Kraków i zapewnij sobie stabilną ścieżkę edukacji i kariery całkowicie za darmo: od liceum i maturę aż po tytuł zawodowy!

Nie czekaj – rekrutacja jesienna wciąż trwa!

Szczegóły oferty edukacyjnej: www.cosinus.pl/krakow

Polub nas na FB i bądź zawsze na bieżąco: www.facebook.com/krakowcosinus

Zapisz się:

Kraków ul. Kremerowska 17

tel. 12 633 63 14

online: rekrutacja.cosinus.pl

Edukacja

Edukacja - najnowsze informacje

Rozrywka