czwartek, 27 stycznia 2022 13:23

Konkurs plastyczny dla dzieci. Do wygrania bilety do kina i pluszaki!

Autor Joanna Obajtek
Konkurs plastyczny dla dzieci. Do wygrania bilety do kina i pluszaki!

Biblioteka Kraków organizuje konkurs plastyczny dla dzieci. Na zwycięzców czekają pluszowe wilczki i bilety do kina.

Jeszcze do poniedziałku można nadsyłać prace konkursowe na „Konkurs dla dzieci” organizowany przez Bibliotekę Kraków. Uczestnicy mają za zadanie narysować swoje ulubione zwierzę. Na zwycięzców czekają nagrody.

Tegoroczny konkurs plastyczny Biblioteki Kraków organizowany jest pod hasłem: „Narysuj swoje ulubione zwierzę z bajki i wygraj pluszowego wilczka”. Dedykowany jest dzieciom w wieku 6-12 lat. Zadaniem uczestników jest narysowanie ulubionego zwierzęcia z bajki ołówkiem, kredkami lub farbą w formacie A3 lub A4.  Autorzy 5 najlepszych prac otrzymają pluszowe wilczki oraz podwójne bilety do kina na film dla dzieci pt. „Wiki i jej sekret”. To nowa produkcja w reżyserii Denisa Imberta, która zagości na dużym ekranie już 4 lutego. Bilety w postaci kodów można wykorzystać w kinach Cinema City na terenie całego kraju w dniach 4-10 lutego 2022 roku. Co więcej, otrzyma je również 50 pierwszych konkursowiczów

Prace wraz z podpisaną zgodą na przetwarzanie danych należy przesłać w formie zdjęcia na adres mailowy biblioteki: promocja@biblioteka.krakow.pl lub dostarczyć osobiście na Plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3. Po odbiór nagrody należy się zgłosić na Plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3 lub w przypadku samych biletów – napisać na adres mailowy.

Konkurs organizowany jest w ramach współpracy z dystrybutorem Best Film i trwa do 31 stycznia.

Regulamin konkursu oraz więcej informacji dostępnych jest pod adresem biblioteka.krakow.pl

konkurs plastyczny
fot/Biblioteka Kraków: plakat promujący konkurs plastyczny

Kraków

Kraków - najnowsze informacje