czwartek, 3 grudnia 2020 10:59

Które plisy okienne warto kupić?

Autor Artykuł sponsorowany
Które plisy okienne warto kupić?

Plisy okienne to bardzo popularna oraz nowoczesna metoda dekoracji okien, ochrony przed zbyt mocnym nasłonecznieniem oraz wzrokiem wścibskich przechodniów. Rolety plisowane są rozwiązaniem o wiele bardziej praktycznym niż tradycyjne rolety, żaluzje lub zwyczajne firany – dowiedz się dlaczego.

Aranżując wnętrze domów i mieszkań skupiamy się na wyborze rozwiązań, które zapewnią  estetykę, trwałość oraz funkcjonalność wnętrz. Dotyczy to wszystkich materiałów wykończeniowych, które wykorzystywane są do aranżacji, jak również dodatków.

Jedną z najważniejszych kwestii, która jest do rozstrzygnięcia na etapie urządzania wnętrz jest możliwość zapewnienia sobie prywatności. Na szczęście mamy tu bardzo duży wybór rozwiązań, wszystko jest więc uzależnione od efektu, jaki chcemy uzyskać. Dużą popularnością cieszą się plisy do okien, zwane inaczej roletami plisowanymi. Ich szeroki wybór znajdą Państwo w sklepie internetowym: https://plisan.pl/

Rolety plisowane – dlaczego są popularne?

Myśląc o aranżacji i dekoracji okna warto brać pod uwagę fakt, że rolety plisowane są bardzo dobrą alternatywą dla wszystkich innych dekoracji okien. Jednocześnie są bardzo często wybierane ze względu na bardzo dobrą jakość materiałów, ogólnie bardzo dobrą jakość wykonania, która przekłada się na wiele lat bezawaryjnego użytkowania, łatwość utrzymania czystości, bardzo dobry efekt w postaci zaciemniania pomieszczeń i ochrony prywatności.

Rolety plisowane (niektóre modele) również:

– posiadają ochronę przeciwsłoneczną,
– posiadają właściwości termoizolacyjne,
– są odporne na wilgoć,
– są odporne na podpalenie,
– są odporne na zabrudzenia.

Jak wybrać plisę do konkretnego pomieszczenia?

Przede wszystkim trzeba wiedzieć, jakiego rozwiązania oczekujemy. Innego rodzaju plisy będą przeznaczone do pokoju dziecka, inne do sypialni, jeszcze inne do pomieszczenia z kinem domowym. Inne rozwiązania również należy stosować do pomieszczeń biurowych czy usługowych. Wyznacznikiem tego, co wybierzemy powinno być więc przeznaczenie pomieszczenia, ilość osób, które użytkują wnętrze, a także specyfikacja danego pomieszczenia. Zdecydowanie warto kierować się jakością, dokładnością wykonania, trwałością.

Do pomieszczeń, gdzie jest duża kondensacja pary wodnej warto wybrać plisy odporne na wilgoć, do pomieszczeń mieszkalnych można zamówić plisy z właściwościami izolacyjnymi, do pomieszczeń biurowych – te o właściwościach ognioodpornych.

Co charakteryzuje dobrej jakości plisy?

Dobrej jakości plisy okienne zapewnią skuteczną i estetyczną dekorację okna na długi czas. Zbudowane są koniecznie z elementów aluminiowych, dzięki czemu działają przez wiele lat. To alternatywa dla tanich rozwiązań marketowych, które bazują na ekonomicznych materiałach i niskiej funkcjonalności, a także ogromnej ilości plastiku. Plisy, które można nabyć w sklepie plisan.pl można zamówić w bardzo krótkim czasie – na wymiar każdego okna. Jednocześnie klient ma dostęp do ponad 160 rodzajów materiałów, a to przekłada się na bardzo dużą łatwość aranżacyjną i możliwość wyboru plisy, która będzie pasować zarówno do pomieszczenia, jak również upodobań domowników jednocześnie idealnie spełniając swoją funkcję.

Kolejną wartą uwagi kwestią są sposoby montażu. Sklep oferuje plisy w 5 różnych systemów działania oraz trzech sposobach montażu. Na uwagę zasługuje fakt, że oferowane w sklepie plisy bazują również na wykorzystaniu listew aluminiowych, a nie plastikowych. To znacząco zwiększa komfort obsługi plisy, jej trwałość i odporność na uszkodzenia. Plisa aluminiowa może intensywnie pracować nawet przez 10 lat!

Niewątpliwą zaletą proponowanych rolet plisowanych jest również to, że klient może otrzymać całkowicie za darmo – nawet bez ponoszenia kosztów przesyłki – 5 próbek materiałów. Dzięki temu można bez problemów wybrać taki materiał rolety, który będzie spełniał nasze oczekiwania. Zapraszamy do zakupów! :)

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje