czwartek, 8 października 2020 13:42

Który bukmacher ma najlepsze bonusy na start w naszym kraju?

Autor Artykuł sponsorowany
Który bukmacher ma najlepsze bonusy na start w naszym kraju?

Wybór bukmachera, który ma najlepszy bonus to ciężki kawałek chleba. W końcu nic dziwnego, z tego powodu iż ciężko jest początkującemu typerowi wybrać odpowiedni bonus dla siebie na start. Dlatego też my dziś zrobiliśmy mały przegląd tego, co bukmacherzy mają w swojej ofercie, oraz to, w jaki sposób najlepiej do tego podejść.

Zanim zaczniemy – kilka słów o rodzajach bonusów bukmacherskich

Gracze, którzy dopiero co rozpoczynają swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi, mogą być zaskoczeni różnymi rodzajami premii i często niewielkimi różnicami, które często ich dzielą. Na przykład niektórzy legalni bukmacherzy oferują freebety, podczas gdy inni oferują darmowe zakłady. Jaka jest różnica między nimi? Zwykle żadna – ponieważ i jedna i druga opcja oferuje nam zakład bez ryzykowania naszych środków. Jednak przed wyborem należy zapoznać się z regułami, które im przyświecają – to ma duże znaczenie, jeśli w przyszłości masz ochotę na to, aby wypłacić swój bonus.

Gdzie warto zajrzeć, w poszukiwaniu bonusów od bukmacherów?

Na pewno na fora bukmacherskie – ale z tą różnicą, że na takie, które mają nieposzlakowaną opinię – gracze na pewno będą chcieli podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami odnośnie bonusów bukmacherskich, dlatego też warto jest się na takich forach zarejestrować, oraz od czasu do czasu na nich przebywać – to może pozwolić nam na znalezienie najlepszego bonusu dla siebie, dzięki czemu nie będziemy musieli szukać nie wiadomo gdzie, oraz nie wiadomo jak. Pamiętaj jedynie, żeby zawsze przed aktywacją bonusu, sprawdzić czy dany bukmacher aby na pewno prowadzi legalną działalność w naszym kraju. To dość ważne, z racji tego, że w innym wypadku być może zapłacisz za to karę.

Fortuna

W przypadku legalnego bukmachera Fortuna gracze mają wiele opcji i nierzadko znajdują dodatkowe bonusy, które pomogą im podjąć decyzję – aby to akurat wybrać granie u tego bukmachera. Bonus powitalny jest właściwie pierwszą rzeczą, jaką znajdzie nowy klient. Warto jednak zauważyć to, że fortuna to jedyny bukmacher, który nie daje depozytu bonusu od razu. Środki nie zostaną przelane na Twoje konto, dopóki nie zagrasz środkami czterokrotnie, co może być dużym problemem dla wielu osób, które dopiero zaczynają się bawić z zakładami bukmacherskimi. Gracze mają 30 dni na dokonanie wpłaty, a to nie jedyny wymóg otrzymania premii. Liczba zakładów wymaganych do obstawiania est obliczana tylko dla kuponów spełniających określone warunki. Takie kupony powinny zawierać co najmniej trzy wydarzenia sportowe, a łączny kurs nie może być niższy niż 1,60. Sam kurs nie jest wysoki, ale taka kombinacja może być zabójcza dla nowych graczy, ponieważ szokujące jest to, że na kuponie muszą znajdować się aż trzy pozycje. Wielu obstawiających często wybiera single, a pojawienie się trzech meczy na kuponie znacznie zwiększa prawdopodobieństwo porażki. Firma bukmacherska Fortuna oferuje również bardzo popularny produkt, czyli wirtualne zakłady sportowe. Co mamy na myśli? Otóż jest to nic innego jak zakłady na wirtualne sporty takie jak piłka nożna, wyścigi konne, wyścigi psów, wyścigi i wyścigi motocyklowe. W zakładach sportowych zwykle wymagane jest szczęście, ale w zakładach wirtualnych jest kluczowe. Fortuna oferuje również nowe zakłady bez ryzyka do 210 złotych. Co to właściwie oznacza? Jeśli nasz pierwszy kupon okaże się nietrafiony, to bukmacher zwróci nam środki, odliczając jedynie obowiązkowy podatek w wysokości 12%. W tym przypadku też nie musimy go obracać. Jeśli pierwszy zakład się powiedzie - możemy wypłacić bonus. Jeśli przegramy, możemy wykorzystać zwrot gotówki. Chyba że zdecydujemy się kontynuować grę.

Leglany bukmacher STS

Aby otrzymać bonus na start od STS, musisz najpierw zarejestrować konto na stronie bukmachera. Co ciekawe, w STS nie musisz wprowadzać kodu, aby rozpocząć zabawę, ponieważ wystarczy zarejestrować się, aby otrzymać link promocyjny, aby uzyskać nagrodę powitalną. Rejestracja STS jest klasyczna, należy podać następujące formularze: e-mail, waluta, hasło, imię, nazwisko, pseudonim, data urodzenia, kraj zamieszkania, miasto, adres i numer telefonu. I możemy dostać bonus na start. Jeśli chcesz wpisać kod, możesz wpisać "BETONLINE" podczas rejestracji, to możesz dostać freebet za 25 zł, zakład bez ryzyka to 35 zł, 100% Maksymalny bonus od depozytu to 1200 zł (czyli STS pomnoży twoją wpłatę), bonus e-sportowy: 25 zł; jeśli zaprosisz kogoś do obstawienia i jeśli ta osoba się zarejestruje, możesz otrzymać dodatkowe 50 złotych i te środki zostaną przelane na twoje konto.

Betfan

Bukmacher przygotował bardzo dobry pakiet powitalny, w tym trzy bonusy od depozytu. Łącznie możesz otrzymać do 3000 zł (1000 zł na jedną płatność). Dodatkowo możesz również otrzymać zakład bez ryzyka o wartości 100 zł. Ta oferta jest aktywowana specjalnym kodem promocyjnym. Niestety warunki obrotu są dość nietypowe, ponieważ bardzo ciężko będzie je wypłacić niedoświadczonym graczom.

Sport

Sport - najnowsze informacje