wtorek, 29 września 2020 14:54

Legalny bukmacher STS - najlepszy Polski bukmacher

Autor Artykuł sponsorowany
Legalny bukmacher STS - najlepszy Polski bukmacher

Celem STS jest zapewnienie najbezpieczniejszej i najbardziej innowacyjnej platformy gier dla dorosłych na świecie. Jasne i bezpieczne oferty produktów umożliwiają każdemu użytkownikowi wykorzystanie swoich możliwości gry i uzyskanie najwyższej jakości usług. Niezawodność, uczciwość i bezpieczeństwo to główne zasady STS. Dlatego STS wyraźnie zobowiązuje się do unikania i ograniczania problemów związanych z uczestnictwem w grach losowych, zwłaszcza w przypadku niezdrowego udziału w grach organizowanych przez STS.

Oferta STS

- zakłady bukmacherskie

- zakłady live

- sporty wirtualne

- betgames STS

- zakłady na e-sporty

- zakłady specjalne

STS - bonusy bukmacherskie

Aby otrzymać bonus na start od STS, musisz najpierw zarejestrować konto na stronie bukmachera. Co ciekawe, w STS nie musisz wprowadzać kod bonusowy na start, ponieważ wystarczy zarejestrować się za pomocą linku promocyjnego, aby uzyskać najlepszy bonus powitalny. Rejestracja w STS jest klasyczna jeśli chodzi o bukmacherów, należy podać następujące formularze: email, waluta, hasło, imię, nazwisko, pseudonim, data urodzenia, kraj zamieszkania, miasto, adres i numer telefonu. I już możemy otrzymać bonus na start. Jeśli już chcemy wpisać sobie jakiś kod, to możemy wpisać "BETONLINE" podczas rejestracji możemy wykonać następujące operacje: 25 zł za darmową rejestrację (o czym wspominaliśmy wcześniej), 35 zł za zakłady bez ryzyka, 100% Bonus od depozytu do 1200 zł (czyli STS pomnoży Twój dochód) środki (doliczone na Twoje konto przez ten procent), bonus e-sportowy: 25 złotych, a jeśli zaprosisz kogoś do obstawiania, i ta osoba się zarejestruje, to możesz dostać dodatkowe 50zł darmowych środków na swoje konto.

Co gracze sądzą o zakładach bukmacherskich STS?

Otóż jeśli chodzi o opinie graczy o firmie Star-Typ-Sport, to są one w większości pozytywne. Nawet patrząc na tegoroczny ranking bukmacherów to STS zajmuje od dłuższego czasu 1 pozycje. To naprawdę duże wyróżnienie! No ale jeszcze taki bukmacher nie założył firmy, który by każdemu graczowi by dogodził. Naturalnie pierwszy lament był na to, że bukmacher nie oferuje transmisji meczy z komentarzem. Oczywiście wielu z piszących takie komentarze nie zdaje sobie sprawy z tego, że bukmacherzy, którzy oferują darmowe mecze swoim typerom po prostu nie mają możliwości oferowania meczy z komentarzem w języku Polskim za darmo. Naturalnie kolejne narzekania są na zbyt wysoką marżę bukmacherską, jednakże z powodu ostatnich strat spowodowanych koronawirusem jakoś można to jeszcze zrozumieć. Na dodatek z powodu tego, że bukmacher STS jest aż tak ,,potężny” to bardzo ciężko jest wygrać na zakładach. Z drugiej strony, gracze chwalą sobie STS za przeróżne możliwości wypłaty środków, nie mówiąc już o świetnych bonusach bukmacherskich, na dodatek takie rozwiązania jak Betgames STS bardzo podobają się graczom – a tak naprawdę żaden inny legalny bukmacher takich rzeczy nie oferuje. Ogólnie STS zbiera bardzo pozytywne opinie, i na dodatek nie ma za bardzo do czego się przyczepić, więc tego bukmachera można spokojnie polecić jako numer jeden na naszym rodzimym rynku legalnych bukmacherów.

Historia firmy STS

Star-Typ Sport (STS) - jest firmą bukmacherską z siedzibą w Katowicach, w kraju zwanym Polską. Została ona założona w 1997 roku. Obecnie zatrudnia ponad 1500 osób pracujących w około 444 punktach bukmacherskich. STS jest największą firmą bukmacherską w Polsce. Obecnie jej udział w rynku szacowany jest na około 47 procent. Każdego roku firma przyjmuje kilkadziesiąt milionów zakładów, a liczbę stałych klientów szacuje się na ponad 200 tysięcy osób. W latach 2013-2017 sponsor strategiczny Lecha Poznań FC. Od 2017 r. sponsor główny FC Jagiellonia Białystok, a od 2018 r. Oficjalny Sponsor Narodowej Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Od lutego 2019 roku STS działa na rynkach europejskich, usługi są dostępne w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Norwegii, Islandii, Luksemburgu, Słowenii, Andorze, San Marino i Gibraltarze, na Malcie i Łotwie. Dlatego też stworzyła bliźniaczą firmę o nazwie STSbet.

Ciekawostka o STS

W zakładach sportowych większość użytkowników, którzy uczestniczą w tego typie zakładów, gra w takie coś z umiarem. Niektóre nawyki i zachowania, które są uważane za normalne i niewinne (takie jak zakupy, ćwiczenia, jedzenie lub picie) mogą stać się nałogami i powodować kłopoty u niektórych osób. Podobnie zakłady sportowe i gry losowe mogą powodować problemy dla niewielkiej liczby klientów. Klienci, którzy są uzależnieni od gier losowych, nie mogą dalej uczestniczyć w oferowanych grach. Klienci ci otrzymają następnie dane kontaktowe organizacji, od której mogą uzyskać fachową poradę i wsparcie.  Podstawowa zasada głoszona przez STS polega na tym, że klient powinien podjąć ostateczną decyzję i być odpowiedzialny za udział w grze oraz kwotę przeznaczoną na ten cel. Dlatego osobista odpowiedzialność klienta jest najskuteczniejszą formą zapobiegania uzależnieniu. Usługi STS są zobowiązane do pomocy klientom poprzez przedstawianie jasnych ofert produktów, pełnych informacji i przejrzystych kodeksów postępowania.

Sport

Sport - najnowsze informacje