środa, 18 stycznia 2023 22:33

[AKTUALIZACJA] Liczy się każda minuta. Robił z żoną zakupy i... zniknął. Ma problemy ze słuchem i pamięcią. Trwają poszukiwania!

Autor Mirosław Haładyj
[AKTUALIZACJA] Liczy się każda minuta. Robił z żoną zakupy i... zniknął. Ma problemy ze słuchem i pamięcią. Trwają poszukiwania!

W powiecie olkuskim trwają poszukiwania 81-letniego mężczyzny, mieszkańca Zarzecza.

[Aktualizacja]

Mężczyzna został odnaleziony w czwartek cały i zdrowy.

W Wolbromiu (powiat olkuski) trwa koncentracja SIS. Policjanci z psami tropiącymi trwają poszukiwana osoby zaginionej. Zaginął Czesław P., lat 81. Jego zdrowiu i życiu grozi niebezpieczeństwo.

Mężczyzna ma problemy ze słuchem i pamięcią. Zaginiony mieszka w Zarzeczu. 18 stycznia 2023 roku około godziny 12:00 był wraz ze swoją żoną na zakupach w okolicach placu targowego w Wolbromiu. Para na chwilę rozdzieliła się, mieli spotkać się przy samochodzie. Mężczyzna jednak się nie pojawił i do tej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania. Pan Czesław ma przy sobie dokumenty. Szpitale zostały sprawdzone.

Rysopis:

wzrost: 165 cm;

budowa ciała: drobna;

włosy: szpakowate, widoczna łysina;

oczy: piwne.

W dniu zaginięcia mężczyzna miał na sobie ciemne spodnie i ciemną kurtkę. Jeśli ktokolwiek z Państwa posiada informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji w Wolbromiu pod numerem telefonu:  47 832 53 50 lub pod numerem alarmowym 112.Mogą się Państwo kontaktować również z nami poprzez wiadomość prywatną lub e-mail: zaginienicalapolska@gmail.com.

Olkusz

Olkusz - najnowsze informacje

Rozrywka