czwartek, 25 czerwca 2020 10:04

Łóżko domek dla dziecka - gdzie można je kupić?

Autor Głos 24
Łóżko domek dla dziecka - gdzie można je kupić?

Łóżko w pokoju dziecięcym nie musi być zwykłym meblem. Specjalne łóżko domek jest obecnie prawdziwym hitem, który zyskuje wielu swoich zwolenników. Łóżko domek produkowane przez firmę Teddyroom to nie tylko hit rynku, ale także mebel, który po prostu spełnia wszelkie oczekiwania dzieci jak i ich opiekunów. Łóżko domek jest meblem przeznaczonym zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek. Firma proponuje bardzo wyską jakość w bardzo atrakcyjnej cenie.

Łóżko domek to rozwiązanie idealne

Oferowane łóżko domek jest proponowane w kilku różnych opcjach. Mowa jest mianowicie o meblach:

  • z barierkami zabezpieczającymi,
  • bez barierek zabezpieczających,
  • z szufladami,

Tenże mebel jest idealnym miejscem zarówno do spania, do odpoczynku jak i do zabawy i nauki. Firma oferuje łóżko domek w rozmiarach standardowych dostępne od ręki oraz w rozmiarach nietypowych na specjalne zamówienie. Każdy pokój dziecięcy bez wątpienia zasługuje na to, aby być niezwykłym, a łóżko domek go takim czyni.

Styl skandynawski, styl dziecięcy

Łóżko domek to mebel, który doskonale wpisuje się w koncepcję każdego dziecięcego pokoju bez względu na jego rozmiary, na jego wielkość. Jest to mebel piętrowy, a zatem tym bardziej można zaoszczędzić na powierzchni. Produkowany jest w różnorodnej barwie. Jeśli chodzi o wpisanie się w styl skandynawski aranżacji tego pomieszczenia, to bez wątpienia kolor naturalnego drewna jest idealnym rozwiązaniem. Drewno to materiał bardzo przyjazny i świetnie komponuje się on z otoczeniem, doskonale komponuje się w aranżacji w stylu skandynawskim.

Łóżeczko bezpieczne

Można oczywiście mówić o tym, iż to łóżko domek jest idealnym rozwiązaniem do każdego pokoju dziecięcego. W głównej mierze należy podkreślić to, że mebel ten jest bardzo bezpieczny. Elementem zabezpieczającym dziecko przed wypadnięciem może być specjalna barierka, ale to nie wszystko. Łóżko domek zostało wykonane z naturalnego drewna. Nie używa sie zatem żadnych toksycznych substancji mogących mieć negatywny wpływ na zdrowie dziecka. Farby stosowane do uzyskania wymaganego koloru również nie stanowią żadnego zagrożenia dla uzytkowników tego łóżka.

Łóżko domek powinno posiadać stosowny materac

Bardzo istotnym elementem w odniesieniu do każdego łóżka, a tym bardziej do łóżka dziecięcego jest odpowiedni materac. Teddyroom oferuje różnorodne materace dostosowane rozmiarami do rozmiarów konkretnego łóżka dziecięcego. Materace są wykonywane w rozmiarach:

- 140x70 cm,

- 160x80 cm,

- 180x90 cm,

Materace są wykonywane z bezpiecznej pianki, dzięki czemu idealnie dopasowują się do każdego dziecka. To bardzo ważne, ponieważ owe materace pozwalają na uzyskanie właściwego podparcia poszczególnych części kregosłupa i prawidłowy rozwój dziecka. Materace można zakupić w formie dwustronnej, co zwiększa możliwości ich wykorzystania. Ponadto również materace mogą być wykonane jako piankowe oraz piankowo- kokosowe. Na dowód ich korzystnego wpływu na dziecięcy organizm, należy wskazać na specjalistyczny certyfikat o nazwie Oeko- tex 100 Standard. Stanowi on gwarancję tego, że klient kupuje materac bezpieczny, wygodny, dostosowany do oczekiwań konkretnego dziecka.

Łóżko domek oferowane przez firmę Teddyroom to mebel sprawdzony, bezpieczny, powodujący, że dziecko chce na na nim przebywać. Nie ma żadnego problemu z wieczornym usypianiem dziecka, ponieważ w tym miejscu dzieci bardzo chętnie zasypiają. Jest to produkt polski, a zatem z jego dostawą nie ma większych problemów. Część modeli, część rozmiarów stale znajduje sie na magazynie, toteż dostawa następuje w przeciągu 48 godzin od złożenia zamówienia i dokonania wpłaty. Łóżko domek dostarczane jest to klienta poprzez kuriera DPD, z którym firma stale współpracuje. Zakup owego łóżka jest zatem bardzo prosty i nie nastręcza większych problemów. Można tego zakupu dokonać sprzed komputera nie ruszając sie z własnego domu. Dostawa pod wskazany adres jest bardzo dużym udogodnieniem, a jej szybkość to także spora zaleta, której pominąć nie można.

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje