poniedziałek, 28 lutego 2022 12:48

Magazyny na wynajem w Kaliszu

Autor Artykuł sponsorowany
Magazyny na wynajem w Kaliszu

Kalisz to miasto atrakcyjne dla inwestorów z wielu względów. Mocną stroną miasta jest jego położenie. Usytuowanie w trójkącie trzech ważnych miast: Poznania, Wrocławia i Łodzi sprawia, że Kalisz cieszy się zainteresowaniem inwestorów, którzy planują rozwój swojego biznesu w środkowo-zachodniej Polsce. Firma Tel Red ma w swojej ofercie hale przemysłowe i magazyny na wynajem, które umożliwiają szybkie uruchomienie np. zakładu produkcyjnego w naszym kraju.

Wynajem magazynów

Skorzystanie z opcji wynajmu jest szczególnie korzystne dla przedsiębiorców rozpoczynających nowe projekty, które ze względu na ich specyfikę obarczone są dużym ryzykiem. Wynajem wybierany jest również przed podmioty, których pozycja w branży nie może być uznawana za ustabilizowaną z racji chociażby ich krótkiej obecności na danym rynku. Wynajem daje możliwość sprawdzenia czy realizacja danego przedsięwzięcia przebiegnie zgodnie z założeniami i przyniesie oczekiwane wyniki.

Wynajem hal magazynowych czy przemysłowych oznacza, że po stronie przedsiębiorcy są co prawda koszty najmu, opłaty administracyjne i koszty zużycia mediów, nie ma on jednak obowiązków związanych z zarządzaniem obiektem. Zapewnienie należytej obsługi przez serwis techniczny, firmę sprzątającą i ochraniającą obiekt czy też przeprowadzanie przeglądów technicznych oraz napraw w wyniku awarii  to obowiązki ciążące na właścicielu nieruchomości. Plusem dla wielu jest również minimalny okres najmu, który wynosi 3 lata. Sytuacja na rynku zwłaszcza w obecnych czasach potrafi zmienić się bardzo szybko. Utrata ważnego kontrahenta może sprawić, że zapotrzebowanie na dużą powierzchnię magazynową nagle spadnie. Zdarza się również, że dojdzie do podpisania dużego kontraktu co przełoży się na wzrost zapotrzebowania na powierzchnię magazynową. Wynajem jest opcją bardziej elastyczną i pozwalającą na szybsze dostosowanie się do zmieniających warunków rynkowych i potrzeb firmy.

Magazyny Kalisz

Tel RED ma w swojej ofercie magazyny na wynajem, które usytuowane są w kilku przemyślanych lokalizacjach. Firma feruje również doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszej formy wynajmu oraz obiektu, który w danym przypadku będzie najbardziej dopasowany do potrzeb przedsiębiorcy. Klienci otrzymują dostęp do nowoczesnych oraz technologicznie zaawansowanych obiektów, które stworzą idealne środowisko do rozwoju biznesu. Magazyny BTS, budowa hal magazynowych, magazyny na sprzedaż – dowiedz się więcej o ofercie firmy Tel RED.

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje