poniedziałek, 1 sierpnia 2022 10:43

Magda Świder na premierze „Give Them Wings”

Autor kal
Magda Świder na premierze „Give Them Wings”

Magda Świder to modelka, którą można było zobaczyć wcześniej na Festiwalu Filmowym w Cannes w maju tego roku a kilka dni temu Modelka pojawiła się  na premierze „Give Them Wings” w Vue Cinema West End Leicester Square w centrum Londynu. Może  raczej bardziej wywodzi się ze świata modelingu niż filmu, była jednak postacią która oszołomiła swoim pięknem  krocząc po czerwonym dywanie w Londynie.

Magda Świder miała na sobie długą, złotą i cekinową sukienkę marki Guess by Marciano. Połączyła elegancki styl z szpilkami w kolorze cielistym i dopasowaną złotą cekinową torebką. Jej włosy były rozpuszczone, a jak na urodę przystało poszła w naturalny makijaż. Wyglądała bardzo świeżo i młodzieńczo.

Była już na okładce Glamour i pojawiła się tez w takich magazynach jak Vogue, Elle, Harper’s Bazaar, L’Officiel, Vanity Teen i Marie Claire.

Współpracowała z wieloma znanymi markami i projektantami oraz wydarzeniami mody, takimi jak London Fashion Week, Milan Fashion Week, New York Fashion Week i Los Angeles Fashion Week.

Magda na co dzień mieszka w Londynie a karierę rozpoczęła w wieku 15 lat podpisując kontrakt z agencja Elite w Nowym Jorku. A później wyjechała do Mediolanu i Londynu gdzie rozpoczęła swoja międzynarodową karierę w świecie mody.

W rozmowie z portalem Feszyn.com przyznała:

Pamiętam, że było lato i właśnie kończyłam gimnazjum. Wakacje zamieniły się w miesiące ciężkiej pracy i w tym czasie poznawałam i odkrywałam świat mody. Interesujące nowe twarze i zupełnie inny świat porównując do tego, którego miałam na co dzień mieszkając w Polsce. Częste podróże szybko stały się moja codziennością, a chodzenie w butach na obcasach było mi bliższe, niż chodzenie w butach sportowych. Ciągła presja, rywalizacja i konkurencja nauczyły mnie, aby się nie poddawać i szybko zmieniły mnie z nastolatki w kobietę. Wiele sytuacji sprawiło, że musiałam dojrzeć szybciej niż moi rówieśnicy. Z domu wyniosłam dużo wartości i cennych doświadczeń, które dość szybko nauczyły mnie życia. Modeling to branża bardzo brutalna, tak naprawdę, nadajesz się do niego lub nie. Czasem trzeba pójść na 100 castingów, aby wygrać ten jeden. W modelingu oprócz predyspozycji fizycznych ważny jest silny charakter, a także odporność na stres.”

Magda Świder zadebiutowała niedawno na Middle East Fashion Week w marcu tego roku otwierając pokaz dla The Atelier Jimmy'ego Choo.

Wystąpiła tez dla Sol Angelann by Irena Soprano, Amelia Casablanca i Atelier Zuhra.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje