poniedziałek, 8 stycznia 2024 13:45

Magillo - wyjątkowe miejsce w Krakowie. Tu obsłuży cię robot [WIDEO]

Autor Artykuł sponsorowany
Magillo - wyjątkowe miejsce w Krakowie. Tu obsłuży cię robot [WIDEO]

Zwierzęta, pyszne dania i... robot zamiast kelnera. Magillo to znacznie więcej niż tylko restauracja. - Zastanawialiśmy się, co zrobić, żeby gości na nowo do siebie przyciągnąć - mówi Edyta Klisiewicz - współwłaścicielka lokalu, który zasłynął m.in. z wielu rekordów Guinnessa.

Restauracja Magillo powstała w 1991 roku. Serca mieszkańców Krakowa podbiła, dzięki minizoo, w którym można zobaczyć egzotyczne zwierzęta. Tylko tu można zjeść w towarzystwie rybek, kameleonów czy krokodyli. Popularność przyniosły jej też liczne rekordy Guinnessa: na najdłuższą na świecie pizzę (w 2004 i 2010 roku), największą na świecie lasagne (w 2012 roku), największą na świecie potrawę z kapusty (zaserwowaną podczas Charasznickich Dni Kapusty w 2014 roku) i wiele, wiele innych. Prawdziwym hitem okazał się jednak robota, który zamiast kelnera dostarcza potrawy do stolika.

- Zastanawialiśmy się, co zrobić, żeby gości na nowo do siebie przyciągnąć. W naszej restauracji, oprócz smacznego jedzenia miłej obsługi naszych gości  mamy również wiele atrakcji takich jak zwierzątka, terraria z egzotycznymi gadami, a także rybki z przeróżnych zakątków świata, jednak myśleliśmy o czymś innym, czymś nowym. Przeczytaliśmy artykuł o wprowadzonej robotyce w gastronomii i spodobało nam się ten robot. Zaprosiliśmy do nas przedstawicieli na rynku polskim i od razu zakupiliśmy go - mówiła w rozmowie z Głos24 Edyta Klisiewicz - współwłaścicielka restauracji Magillo w Krakowie.

  • Zobacz:
“Robo-kelner” ? W krakowskiej restauracji to możliwe
Dowiezie jedzenie, a nawet zaśpiewa sto lat. Robot podbija serca klientów restauracji w Krakowie. Czy technologia powoli zastępuje ludzi w pracy?

Magillo to rodzinna restauracja i pizzeria (pizze wielkie i palce lizać - sprawdziliśmy!). Warto skusić się też na przepyszne, rozpływające się w ustach żeberka z sosem barbecue albo pikantną wołowinkę z woka.

Lokal, położony na krakowskim Bieżanowie przy ul. Lipowskiego 18 oferuje też catering, który można zamówić do domu czy na swoją imprezę w innym miejscu. Aktualne menu można sprawdzić na stronie na Fecebooku: Restauracja Magillo. Restauracja czynna jest codziennie od godz. 12.00 do 22.00 (kuchnia i dostawa do 21.00).

Zapraszamy dziś od 12.00 do 22.00 *kuchnia i dostawa do 21.00 😊 Polecamy pikantną wołowinkę z woka 🔥 Zamówienia przyjmujemy również na wynos 126586818, 502247579 📞

Opublikowany przez Restauracja Magillo Sobota, 6 stycznia 2024

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka