sobota, 13 stycznia 2024 07:00

Makabryczne odkrycie w Radlnej. Znaleziono półnagie zwłoki mężczyzny

Autor Katarzyna Jamróz
Makabryczne odkrycie w Radlnej. Znaleziono półnagie zwłoki mężczyzny

W czwartek (11 stycznia) w miejscowości Radlna (powiat tarnowski, gmina Tarnów) przypadkowy przechodzień dokonał makabrycznego odkrycia. Zauważył on leżące w rowie półnagie ciało mężczyzny. O swoim odkryciu natychmiast powiadomił odpowiednie służby.

Do tragicznego odkrycia doszło w czwartkowy poranek (11 stycznia) w Radlnej. Przypadkowy przechodzień zauważył znajdujące się w przydrożnym rowie zwłoki. Ciało mężczyzny było niekompletnie ubrane – zmarły miał na sobie kurtkę oraz slipy, obok zwłok leżały buty.

Wstępnie wykluczono udział osób trzecich

Wezwani na miejsce funkcjonariusze, pod nadzorem prokuratora, przeprowadzili oględziny. Ciało mieszkańca Radlnej zostało zabezpieczone do dalszych badań. Sekcja zwłok pozwoli odpowiedzieć na pytanie, co było przyczyną jego śmierci. – Pobrana zostanie również krew na zawartość alkoholu. Dopiero wtedy będzie można stwierdzić, czy przyczyną było wychłodzenie wraz z stanem nietrzeźwości – powiedział w rozmowie z Radiem ESKA prok. Mieczysław Sienicki, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Tarnowie.

Wstępnie wykluczono, by do śmierci 52-latka przyczyniły się osoby trzecie.

Źródło: Radio ESKA
Fot. Ilustracyjne/KPP Miechów

Tarnów - najnowsze informacje

Rozrywka