środa, 19 maja 2021 09:08

Michałowice. Sprzeczka zakończyła się strzelaniną. Interweniowało LPR

Autor Aleksandra Tokarz
Michałowice. Sprzeczka zakończyła się strzelaniną. Interweniowało LPR

Sceny jak z filmu grozy. Tak można opisać wczorajsze zdarzenia, do którego doszło w miejscowości Masłomiąca w gminie Michałowice. Sprzeczka dwóch mężczyzn zakończyła się strzelaniną. Ranny mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj (18 maja), przed godziną 15. - Na teren prywatnej posesji wtargnął mężczyzna. Między nim a gospodarzem doszło do awantury, w wyniku której ten mężczyzna wobec gospodarza użył broni palnej. Na miejsce zostali skierowani policjanci. Obecny był także prokurator - relacjonuje podkom. Justyna Fil, rzecznik prasowy KPP w Krakowie.

Rannego mężczyznę przetransportowano do szpitala helikopterem. Napastnik został zatrzymany.

Prokuratura bada okoliczności tego zdarzenia. Jak przekazano w rozmowie z naszą redakcją, wiąże się ono z dłuższym etapem czasowym, a także pojawia się w nim więcej wątków, nie tylko strzał. Czynności z zatrzymanym prokuratura ma wykonywać prawdopodobnie jeszcze dziś, a najpóźniej jutro rano.

Skawina. Planował rowerową podróż z Polski do Mołdawii. Przygodę zakończył w areszcie
Wiadomości Skawina. 37-letni obywatel Mołdawii chciał przejechać na rowerze z Polski do swojego ojczystego kraju. Planowaną przygodę zakończył jednak w areszcie.

fot. ilustracyjne/Małopolska Policja

Powiat krakowski

Powiat krakowski - najnowsze informacje