Tomasz Suś pełniący funkcję burmistrza gminy Dobczyce poinformował na swoim Facebooku, że jest zarażony koronawirusem. Post ukazał się 8 kwietnia, kiedy liczba zgonów osób zarażonych koronawirusem osiągnęła rekordowe 954 przypadki.
"Czas start. Po 13 miesiącach, setkach spotkań i wielu rozmowach dopadło i mnie. Cieszy jednak, że Pani Burmistrz Edytka w dniu dzisiejszym, podpisała umowę na realizację wielomilionowej inwestycji” – wpis o tej treści zamieścił Tomasz Suś.

Burmistrz w ten sposób przy okazji odwołał się do podpisania umowy na budowę kanalizacji w Niezdowie, Skrzynce oraz Dobczycach.
W powiecie myślenickim w ciągu ostatniej doby potwierdzono 89 przypadków.
Źródło: Facebook - Tomasz Suś
Foto: zdjęcie poglądowe








![[18.03.2026] Mamy środę, a jaką pogodę? Sprawdź naszą prognozę dla Małopolski](https://cdn.glos24.pl/2026/03/krk_w300.webp)










![[QUIZ] To oni decydowali o losach naszego świata. Sprawdź, czy potrafisz rozpoznać najpotężniejszych wodzów w dziejach](https://cdn.glos24.pl/2023/12/Najpot--niejsi-wodzowie-w-dziejach_w300.webp)