sobota, 21 października 2023 03:40

Na widok patrolu zaczął się podejrzanie zachowywać. Najbliższe 302 dni spędzi w zakładzie karnym

Autor Katarzyna Jamróz
Na widok patrolu zaczął się podejrzanie zachowywać. Najbliższe 302 dni spędzi w zakładzie karnym

Dąbrowscy policjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym. 38-letni mieszkaniec województwa pomorskiego od czerwca bieżącego roku był poszukiwany decyzją Sądu Rejonowego w Malborku, do odbycia kary 302 dni pozbawienia wolności.

W czwartek (19 października) przed północą, mundurowi z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej podjęli kontrolę zaparkowanego pojazdu na jednej z ulic w centrum miasta.

W samochodzie przebywało dwóch mężczyzn, gdzie jeden z nich na widok patrolu zaczął się podejrzanie nerwowo zachowywać. Pojazd oraz mężczyźni zostali sprawdzeni w policyjnej bazie danych. Otrzymany wynik wykazał, że 38-letni mieszkaniec województwa pomorskiego jest poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Malborku. Na podstawie tej decyzji mężczyzna ma zostać zatrzymany i doprowadzony do zakładu karnego w celu odbycia kary 302 dni pozbawienia wolności, która została nałożona za popełnione przez niego przestępstwo prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego. W związku z powyższym 38-latek został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. Najbliższe 302 dni spędzi w zakładzie karnym.

Inf./Fot. KPP Dąbrowa Tarnowska

Dąbrowa Tarnowska - najnowsze informacje

Rozrywka