czwartek, 5 grudnia 2019 14:18

Najmodniejsze ozdoby choinkowe 2019

Autor Artykuł sponsorowany
Najmodniejsze ozdoby choinkowe 2019

W 2019 roku mamy do wyboru wiele różnych trendów, które potrafią się od siebie różnić w zakresie stylów. Trzeba więc zdecydować się na użycie jednego motywu, aby nie wprowadzić chaosu do świątecznie przystrojonego mieszkania.

Nie jest to proste zadanie, ponieważ każdy z tych trendów jest na tyle ciekawy, że aż kusi, aby go wypróbować w praktyce. Ozdoby choinkowe mienią się przede wszystkim w kolorze złotym, który jest najmodniejszym trendem tej gwiazdy.

Święta w stylu skandynawskim

Styl skandynawski dostępny jest na minimalistycznie zaaranżowanej przestrzeni, w której dominuje biel i akcenty nawiązujące do natury. Dlatego święto są idealne do eksploracji tego stylu - biel i natura to coś, co idzie w parze z Bożym Narodzeniem.

Minimalizm może niekoniecznie, ale można obejść, stawiać na ozdoby choinkowe z motywami ludowymi (na przykład w łowickie wycinanki czy moje wzory skandynawskie), które dodadzą właściwości i zarazem będą obejmować tę nietypową aranżację świąteczną. Jeśli chcemy pozostać wierni białej kolorystyce, fantastyczne wrażenie robią na choince na przykład bombki w utkany na biało ażur. Białe ozdoby choinkowe pięknie prezentują się na tle intensywnej, głębokiej zieleni igieł prawdziwej, pachnącej jeszcze lasem choinki.

Święta w stylu glamour

Jeśli nasze mieszkanie jest udekorowane jest w „klasycznym” stylu nowoczesnym, czyli minimalistycznie z przewagą bielizny dopełnionej złotem i czarnymi elementami, abyś mógł korzystać z urządzeń wyposażonych w podobny styl, jednak z mocniej zaakcentowaną domieszką glamour. To oznacza, że ​​wystrój będzie mienić się eleganckim przepychem…

Aby nie wprowadzać chaosu, należy zdecydować na zestawie zestawów barwionych: złoto z bielą, złoto z czernią lub złoto ze szmaragdową zielenią. Dwa ostatnie rozwiązania mogą wydawać się nietypowe na świąteczny czas, bo niektóre kojarzą się raczej mrocznie - ale wszystko tak naprawdę zależy od naszego gustu. Oczywiste połączenie odmiany kolorystyki zawsze w przestrzeni świątecznej jest miejscem na jemiołę czy czerwony kwiat gwiazdy betlejemskiej.

Nietypowe ozdoby świąteczne

Ozdoby świąteczne na nie tylko bombki - na choince mogą się mocno ściskać złote łańcuchy, a na stołach składać się ze złotych świeczników, sztućców czy innych elementów o typowych świątecznych motywach (takich jak renifery, bałwanki, gwiazdki, śnieżynki czy choinki) lub zagrać w niespodziewanych . Ciekawe propozycje znajdziesz na https://home-you.com/pl/boze-narodzenie-produkty/ozdoby-choinkowe-boze-narodzenie .

Wśród zaskakujących ozdób znajdują się bombowe prezentujące latające świnie, koliberki i inne ptaki mieniące się kolorami tęczy, świąteczne mopsy czy brokatowe krokodyle.

Zdecydowanie najbardziej intrygujący trendem na święta 2019 jest dekorowanie choinki zgodnie z motywem tęczy. Elementy do, że ozdoby choinkowe dzielone choinkę na poziomie kolorystycznej zgodnie z kolejnymi barwami - u góry choinki zaczynają się czerwienić, przechodzić w pomarańczowy i żółty, zielony, niebieski i pojedynczy poziom osiągać barwione fioletu.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje