wtorek, 7 grudnia 2021 10:15

Największa tarnowska ślizgawka już otwarta. Wzrosły ceny biletów

Autor Aleksandra Tokarz
Największa tarnowska ślizgawka już otwarta. Wzrosły ceny biletów

Już dziś, po raz pierwszy w tym sezonie, będzie można skorzystać z największej tarnowskiej ślizgawki. Początkowo lodowisko przy ulicy Wojska Polskiego miało być oddane łyżwiarzom w mikołajkowy poniedziałek, ale plany pokrzyżowała pogoda.

Na płycie lodowiska od godziny 10 do 21 jednorazowo będzie mogło przebywać 80 osób. Na dodatkowe miejsca będą mogli liczyć zaszczepieni, którzy okażą tak zwany paszport covidowy. Obowiązuje także zasłanianie ust i nosa do momentu wejścia na taflę.

Za wejście na lodowisko trzeba będzie zapłacić w tym roku nieco więcej. Cena normalnego biletu wzrośnie do 10 zł, a ulgowego do 7 zł. Posiadacze Tarnowskiej Karty Premium zapłacą kolejno 8 i 6 zł. Podwyżki podyktowane są wzrostem cen eksploatacji.

Mobilne lodowisko w Mościcach zostanie otwarte w późniejszym terminie. Prawdopodobnie stanie się to na tydzień przed świętami. – Chcemy, by lodowiska były otwarte w czasie ferii, postaramy się je utrzymać najdłużej, jak to tylko możliwe – mówi Arkadiusz Marszałek, dyrektor Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnowie.

inf./fot. UM Tarnów

Tarnów - najnowsze informacje