poniedziałek, 20 lutego 2023 15:13

Nie żyje Renata Kowalczyk. "Nasze serca rozpadły się na kawałki"

Autor Katarzyna Jamróz
Nie żyje Renata Kowalczyk. "Nasze serca rozpadły się na kawałki"

W minioną sobotę (18 lutego) zmarła Renata Kowalczyk. 50-latka była szefową popularnej karczmy w Zakopanem, w której w 2010 roku, Magda Gessler przeprowadziła "Kuchenne Rewolucje".

Renata Kowalczyk od wielu lat z powodzeniem prowadziła jedną z najpopularniejszych restauracji w Zakopanem - karczmę Obrochtówka. Informacja o jej śmierci została przekazana w niedzielę (19 lutego) za pośrednictwem profilu lokalu na Facebooku.

– Kochani... Z przykrością chcemy wam przekazać informację, że nasza kochana szefowa Renata odeszła nagle w dniu 18.02.2023. Nasze serca rozpadły się na kawałki, była dla nas ostoją spokoju, szefową, ale i mamą. Każdy, kto miał okazję poznać Renatę, wiedział, jakim cudownym i pogodnym człowiekiem była. Obrochtówkę, którą każdy z nas zna, stworzyła właśnie ona

– napisano.

Jednocześnie dodano, że działalność karczmy będzie kontynuowana: – Jest nam bardzo ciężko, ale będziemy kontynuować jej spuściznę. To również dzięki wam to miejsce było jej skarbem. Dziękujemy Wam, że jesteście! Mamy nadzieję, że będziecie z nami w tym ciężkim okresie.

Kochani… Z przykrością chcemy wam przekaz informacje że nasza kochana szefowa Renata odeszła nagle w dniu 18.02.2023....

Opublikowany przez Karczma Obrochtowka Niedziela, 19 lutego 2023

Renata Kowalczyk wzięła udział w programie "Kuchenne Rewolucje" w trzecim sezonie. Widzowie mogą ją kojarzyć z wizytówki programu. Pod koniec filmiku kobieta tańczy ze znaną restauratorką, Magdą Gessler.

Modlitwa różańcowa przy zmarłej odbędzie się w czwartek (23 lutego) o godzinie 12:30 w Kaplicy Cmentarnej w Zakopanem przy ul. Podhalańskiej 61 "Na Pardałówce". Msza święta żałobna odprawiona zostanie o godzinie 13:00.

🖤

Opublikowany przez Karczma Obrochtowka Poniedziałek, 20 lutego 2023
Podhale

Podhale - najnowsze informacje

Rozrywka