wtorek, 24 października 2023 10:17

Nowa funkcja w aplikacji Tinder: rodzina i znajomi pobawią się w swatów!

Autor Małgorzata Gietner-Woszczyna
Nowa funkcja w aplikacji Tinder: rodzina i znajomi pobawią się w swatów!

Aplikacje randkowe już od kilku lat cieszą się ogromną popularnością wśród singli. Jednak ze znalezieniem idealnego partnera bywa różnie — a co dopiero z akceptacją drugiej połówki przez najbliższych! Tylko jak znaleźć osobę, która spodoba się zarówno matce, jak i najlepszemu przyjacielowi? Tinder, jedna z najpopularniejszych aplikacji randkowych na świecie, już spieszy z pomocą!


Aplikacja Tinder wprowadzi nową funkcję, która może zrewolucjonizować sposób, w jaki rodzice i dziadkowie angażują się w życie uczuciowe swoich dzieci i wnucząt. Mowa o TinderMatchmaker™, funkcji, która pozwala na rekomendowanie potencjalnych par przez osoby trzecie, nawet jeśli nie mają one własnego profilu na Tinderze.

Jak to działa?

Dzięki funkcji Matchmaker™ użytkownicy mogą zaprosić do 15 osób z ich najbliższego otoczenia, w tym rodziców i dziadków, do sesji rekomendacyjnej. W ciągu 24 godzin zaproszone osoby mogą zarekomendować profile, które ich zdaniem mogą być idealnymi partnerami. Po zakończeniu sesji użytkownik ma możliwość przejrzenia zarekomendowanych profili i podjęcia ostatecznej decyzji. Funkcja jest już dostępna w wielu krajach i w najbliższych miesiącach ma zostać wprowadzona na całym świecie.

Czy nowa funkcja TinderMatchmaker™ zrewolucjonizuje randkowanie w sieci? Czy zaufasz swoim bliskim w doborze potencjalnych partnerów? Na szczęście ostateczna decyzja i tak będzie należała do ciebie.

Fot. Pexels

Rozrywka - najnowsze informacje

Rozrywka