wtorek, 22 marca 2022 12:58

Nowe seriale marzec 2022. Co nowego na Netflix i HBO Max? Serialowe premiery i powroty

Autor Artykuł sponsorowany
Nowe seriale marzec 2022. Co nowego na Netflix i HBO Max? Serialowe premiery i powroty

Marzec to taka trochę zima, a trochę już jednak nieśmiało zaglądająca w okna wiosna. Zanim dni na dobre się wydłużą, a słońce zacznie kusić, by spędzać więcej czasu poza domem, wykorzystaj zimne popołudnia i wieczory na serialowe przyjemności. Co nowego i dobrego możesz obejrzeć w marcu?

Co wybrać z gąszczu serialowych debiutów? Lubisz polskie produkcje i dreszczyk emocji? Może zainteresować Cię 8-odcinkowa produkcja fantasy Krakowskie potwory, oparta na mitologii słowiańskiej i krakowskich legendach. A jeśli już przy dreszczyku jesteśmy, nie sposób nie wspomnieć o produkcji Koszmarny lokator. To mrożący krew w żyłach dokument Netfliksa o lokatorach z piekła rodem. Są tu bezwzględni mordercy i bezlitośni oszuści, zapraszani pod dach przez zupełnie bezbronne osoby.

W marcowych nowościach znajdzie się też coś dla miłośników animacji. Jesteś fanem serialu Big Mouth? W marcu będziesz mógł zobaczyć spin-off tego popularnego serialu, czyli długo wyczekiwane Human Resources. Będzie jeszcze bardziej kontrowersyjnie, niepoprawnie i nieco na granicy dobrego smaku, czyli dokładnie tak, jak lubimy!

Najciekawsze nowości serialowe - marzec 2022

Strażnicy Sprawiedliwości (Netflix)

Kiedy ich pozornie nieustraszony przywódca ulega samozniszczeniu, drużyna superbohaterów z problemami musi stawić czoła złu trawiącemu świat — i sobie samym.

The Holiday Dramat (Viaplay)

Historia opowiada o Kate, kobiecie, która odkrywa, że jej mąż ma romans podczas luksusowych wakacji gdzieś w okolicach Morza Śródziemnego. Skłócona para dzieli willę z czterema najbliższymi przyjaciółmi Kate, z których jeden jest cudzołożnym partnerem, ale Kate nie zdaje sobie sprawy, że winowajca może być gotów zabić, aby utrzymać ich sekret w tajemnicy.

Układanka (Netflix)

Po brutalnym ataku w małym miasteczku, ujawniającym ukryte zagrożenie i mroczne sekrety, młoda kobieta łączy w całość elementy z tajemniczej przeszłości swojej matki.

Krakowskie potwory (Netflix)

Dręczona przeszłością młoda kobieta dołącza do tajemniczego profesora i grupy utalentowanych studentów, którzy badają zjawiska paranormalne i walczą z demonami.

Ruxx (HBO Max)

Modny, nowoczesny dramat o związkach, który przedstawia młode pokolenie z kraju rozdartego między przeszłością a przyszłością. Koncentruje się na tytułowej bohaterce, która podąża wymagającą karierą, a między siostrą a kochankiem, jej udziałem w dramacie, w stolicy Rumunii. Cały czas trzyma się beczek z prochem, które otaczają największy dotychczas projekt jej szefa: kampania wyborcza jego żony na burmistrza Bukaresztu i emocjonalne wybuchy jego zrażonej córki. Te cztery przeplatające się historie kobiet dotyczą różnych wyzwań, przed jakimi stają kobiety w dzisiejszej Rumunii: od toksycznych związków po przypadkową mizoginię, od barier społecznych po blokady psychiczne. Zostajesz i walczysz? Czy uciekasz?

Najciekawsze powroty serialowe - marzec 2022

Bridgertonowie (Netflix) - sezon 2

Ósemka zżytego ze sobą rodzeństwa z rodziny Bridgertonów szuka szczęścia i miłości wśród wyższych sfer Londynu. Na podstawie bestsellerowych powieści Julii Quinn.

Zobacz seriale podobne do "Bridgertonów"

Star Trek: Picard (Amazon Prime Video) - sezon 2

Akcja serialu rozgrywa się ok. 20 lat po ostatnich znanych wydarzeniach z udziałem Picarda. Mocno posunięty w latach oficer jest emerytowanym admirałem Gwiezdnej Floty, spędzającym jesień życia w rodzinnej winnicy we Francji na Ziemi. Wydarza się jednak coś, co skłania go do powrotu w kosmos.

Outlander (Netflix) - sezon 6

Produkcja łącząca kilka gatunków: romans, science fiction, historię i przygodę, która rozgrywa się w dwóch okresach historycznych. Główną bohaterką jest Claire – pielęgniarka opiekująca się rannymi żołnierzami podczas II wojny światowej, która niespodziewanie przenosi się w czasie do roku 1743. Wtedy to zaczyna się jej prawdziwa przygoda.

Kung Fu (HBO Max) - sezon 2

Kryzys ćwierć wieku powoduje, że młoda Amerykanka pochodzenia chińskiego porzuca studia i wyrusza w zmieniającą życie podróż do odosobnionego klasztoru w Chinach. Ale kiedy wraca, by odkryć, że jej rodzinne miasto jest opanowane przez przestępczość i korupcję, wykorzystuje swoje umiejętności sztuk walki i wartości Shaolin, aby chronić swoją społeczność i stawiać przestępców przed wymiarem sprawiedliwości… a wszystko to podczas poszukiwania zabójcy, który zabił jej mentora Shaolin i teraz jest na jej celowniku.

Upload (Amazon Prime Video) - sezon 2

Rok 2033. Umierających można "zuploadować" do wirtualnych hoteli prowadzonych przez sześć firm technologicznych. Nora mieszka w Brooklynie i pracuje w dziale obsługi klienta luksusowych cyfrowych zaświatów "Lakeview". Gdy imprezowicz i programista z LA, Nathan, ginie w wypadku autonomicznego samochodu, jego dziewczyna uploaduje go własnie tam.

Źródło: Bingewell

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje