czwartek, 27 maja 2021 12:27

Nowy Sącz. Wstęp na basen za symboliczną złotówkę! Są pewne warunki

Autor Aleksandra Tokarz
Nowy Sącz. Wstęp na basen za symboliczną złotówkę! Są pewne warunki

Na ten moment z pewnością czekali wszyscy sympatycy wodnego szaleństwa. Już wkrótce, po długim okresie przerwy, powraca możliwość skorzystania z basenów. Tak będzie też w Nowym Sączu!

Jak wskazuje rozporządzenie Rady Ministrów, od 29 maja do 5 czerwca przywrócona zostanie działalność klubów fitness i siłowni. 29 maja oficjalnie otwarte zostaną też baseny i aquaparki. Będą jednak obowiązywały limity osób: 1 osoba na 15 mkw powierzchni. Zaznaczono również, że osoby korzystające z obiektu sportowego, basenu lub aquaparku "są obowiązane do dezynfekcji rąk, wchodząc i opuszczając obiekt, wydarzenie sportowe".

31 maja, dokładnie o godzinie 8 otwarty zostanie basen przy ul. Nadbrzeżnej w Nowym Sączu. Ale to nie jedyna dobra wiadomość.

Jak informuje MOSiR w Nowym Sączu z okazji otwarcia basenu po długiej przerwie, każdy nowosądeczanin, który posiada aktualną Kartę Nowosądeczanina, odwiedzi pływalnię na symboliczną złotówkę.

Takie rzeczy tylko w Małopolsce: Na życzenie przykują do pręgierza albo zamkną w więzieniu
Wiadomości Muszyna. - Już za dwa tygodnie oddajemy do dyspozycji mieszkańców i turystów muszyński Rynek w nowej odsłonie – zapowiada burmistrz Jan Golba.

fot. Facebook/MOSIR Nowy Sącz

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje