czwartek, 25 czerwca 2020 06:17

Obrazy na płótnie z własnych zdjęć

Autor Głos 24
Obrazy na płótnie z własnych zdjęć

Obrazy wykonywane ze zdjęć można wykorzystać do ozdobienia mieszkania, udekorowania biura lub jako prezent dla bliskiej osoby. Jest to świetna alternatywa dla wieszania zdjęć w ramkach, gdyż dzięki temu można uzyskać oryginalną dekorację, która zachwyci wszystkich gości.

  1. Własne zdjęcie na płótnie
  2. Obraz z kilku części
  3. Wysokiej jakości fotoplakaty

Zamawiając porządnie wykonane zdjęcia na płótnie, masz pewność, że ich jakość będzie na wysokim poziomie i na lata zachowają kolory. Sprawdź, jakie dokładnie dekoracje można zamówić w sklepie z fotoobrazami i wybierz dla siebie idealną dekorację.

Własne zdjęcie na płótnie

Firma realizująca zamówienia na zdjęcie na płótnie wykonuje je z wykorzystaniem bezpiecznego druku lateksowego, co pozwala wyeliminować toksyczny solwent. Dodatkowo każde zdjęcie może zostać starannie poprawione, dzięki czemu możesz zamówić wydruk zdjęć ze starych lub zniszczonych fotografii. Trudno wyobrazić sobie lepszy prezent dla rodziców lub dziadków niż odświeżone zdjęcie z ich młodości w formie eleganckiego obrazu. Wszystkie zamówienia realizowane są od jednego do trzech dni roboczych (w zależności od tego, czy wybierzesz usługę ekspresową), a druk odbywa się z wykorzystaniem sześciu kolorów, co przekłada się na idealne odwzorowanie barw oraz wysoką zgodność wydruków z plikiem źródłowym.

Obraz z kilku części

Do większych wnętrz warto wybrać obraz wieloczęściowy, który będzie się świetnie komponował po powieszeniu. Tego typu obrazy składają się z kilku elementów, które można powiesić obok siebie lub w niewielkiej odległości, a wówczas uzyska się pełny obraz. Klienci zamawiający kilkuczęściowe obrazy najczęściej wybierają motywy przedstawiające naturę, fantazyjne wzory lub ozdoby wykonane z własnych zdjęć. Takie dekoracje mogą się składać z dwóch, trzech, czterech, pięciu lub nawet sześciu elementów. Tym, co wyróżnia obrazy zamawiane w sklepie internetowym od tych oferowanych u tradycyjnych sprzedawców, jest możliwość dowolnego określenia układu. Możesz na przykład wybrać, aby przesłane zdjęcie zostało podzielone na obrazy ułożone poziomo, pionowo, w dwa rzędy lub w inną kompozycję. Dzięki temu zyskasz ozdobę idealnie dopasowaną do swojego wnętrza.

Fotoobraz na płótnie

Wysokiej jakości fotoplakaty

O ile fotoobrazy lub zdjęcia drukowane na płótnie najlepiej sprawdzają się w sypialni i salonie, to do pokoju dziecka lepiej zamówić fotoplakat, który drukowany jest na wysokiej jakości papierze fotograficznym. Plakat możesz zamówić z dowolną grafiką (maksymalne wymiary to 90 x 200 centymetrów).

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje

Rozrywka