poniedziałek, 28 września 2020 08:57

Oświęcim. Dożywotni zakaz prowadzenia i narkotyki. Młody mężczyzna trafił do aresztu

Autor Wiktoria Mitura
Oświęcim. Dożywotni zakaz prowadzenia i narkotyki. Młody mężczyzna trafił do aresztu

W ubiegłą środę oświęcimska policja zatrzymała młodego mężczyznę, który pomimo dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów wsiadł za kierownicę. To nie wszystko… Okazało się, że mężczyzna był pod wpływem narkotyków. Trafił do aresztu.

W minioną środę policja zatrzymała 24-latka, który po zażyciu amfetaminy wsiadł za kierownicę. Mało tego, miał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Młody mężczyzna stwarzał zagrożenie w ruchu drogowym.

Zatrzymany trafił do oświęcimskiej komendy policji, gdzie na podstawie zebranych materiałów postawiony mu został zarzut złamania dożywotniego zakazu kierowania  pojazdami.  W przypadku,  gdy przeprowadzona krwi wykaże obecność narkotyków, będzie możliwe postawienie 24 – latkowi zarzutu kierowania pod wpływem środków odurzających.

W piątek zatrzymany został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Oświęcimiu, gdzie został mu przedstawiony prokuratorski zarzut, a następnie trafił przed oblicze sędziego, który zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt tymczasowy.

Oświęcim

Oświęcim - najnowsze informacje