wtorek, 22 lutego 2022 11:44

Oświęcim. To się nazywa nowoczesna biblioteka. Strefa coworking imponuje

Autor Norbert Kwiatkowski
Oświęcim. To się nazywa nowoczesna biblioteka. Strefa coworking imponuje

Biblioteka GALERIA KSIĄŻKI w Oświęcimiu zaprasza do swojej czytelni w nowej odsłonie coworkingowej, gdzie można bezpłatnie, w spokoju i w komfortowych warunkach pracować przy swoim biurku, zaplanować spotkanie na kanapach lub przy stole konferencyjnym.

Strefa coworkingowa dostępna jest bezpłatnie w Bibliotece na I piętrze, od poniedziałku do piątku, w godzinach otwarcia Biblioteki, 11:00-19:00.

Koniecznie przyjdź i zajmij dowolne miejsce! Do wyboru jest możliwość pracy w otwartej przestrzeni biurowej lub w części wypoczynkowej.

Do dyspozycji Użytkowników strefy są: ksero, drukarka, skanery, ładowarki indukcyjne, słuchawki, tablety, stanowiska komputerowe z dostępem do internetu, wi-fi, darmowy barek kawowy, stół konferencyjny na 10 osób, flipchart, stacje dokująco-ładujące urządzenia mobilne, kącik kanapowy, wygodne fotele z podnóżkami.

Po intensywnej pracy umysłowej można zrelaksować się w strefie multimedialnej na parterze, gdzie do dyspozycji użytkowników są: kameralne salki kinowe, konsole Playstation 3 i 4 z bogatym zbiorem gier, multimedialny stół dotykowy, rowerek treningowy, podłoga interaktywna wraz ze zbiorem gier, X-Box, piłkarzyki, cymbergaj, stanowisko odsłuchowe marki Denon do odsłuchu płyt CD wraz ze zbiorem muzycznym, a także gramofon ze zbiorem płyt winylowych.

Źródło oraz foto: Miejska Biblioteka Publiczna
im. Ł. Górnickiego GALERIA KSIĄŻKI w Oświęcimiu

Oświęcim

Oświęcim - najnowsze informacje