wtorek, 30 czerwca 2020 11:03

Park Wodny - kompleks, w którym się nie nudzisz

Autor Artykuł sponsorowany
Park Wodny - kompleks, w którym się nie nudzisz

Dlaczego wizyta w Parku Wodnym to najlepsza odpowiedź na nudę? Bo to idealna opcja na pochmurne dni i świetny sposób na zabawę w gronie najbliższych. Moc atrakcji zapewni rozrywkę na cały dzień. Bez wychodzenia z obiektu można świetnie spędzić czas, zadbać o figurę czy zjeść coś smacznego. Oto co znajduje się w ofercie Parku Wodnego Kraków.

Bogata mapa atrakcji

Odwiedzając obiekt należy nastawić się wyłącznie na porcję znakomitej zabawy. W ofercie Parku znajdują się strefy dopasowane do wieku odwiedzających. Rodziny chcące spędzić czas ze swoim maluszkiem mogą skorzystać z brodzika wodnego, gdzie głębokość sięga bezpiecznego poziomu 60 centymetrów. W tej samej strefie znajduje się Wyspa Piratów oraz trzy mini zjeżdżalnie, które pomogą przezwyciężyć obawy przed pierwszym zanurzeniem.

Nieco starszym dzieciom oferuje się emocjonujące przejażdżki na jednej z czterech zjeżdżalni zewnętrznych, rwącą rzekę czy ścianki wspinaczkowe. Furorę wśród rodzin robi szeroka zjeżdżalnia Aligator, na której może ślizgać się jednocześnie nawet kilka osób.

Sposób na relaks

Spragnionym błogiej chwili relaksu Park Wodny w Krakowie oferuje miejsce z wydzieloną strefą odpoczynku. W Saunarium czekają na gości sauny suche, widowiskowe, ziołowe czy ogniste, a nawet ruska bania! Wszystko to pełne walorów zdrowotnych – inhalacje z solanki świetnie wpływają na pracę górnych dróg oddechowych i zalecane są także alergikom. Obsługa obiektu doskonale zdaje sobie sprawę, że nie wszyscy są zwolennikami wysokich temperatur. Z myślą o takich osobach przygotowano saunę z funkcją groty solnej, gdzie panuje odpowiednio niższa temperatura.

Coś dla aktywnych

Na terenie Parku Wodnego Kraków regularnie odbywają się zajęcia pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Jedną z ofert jest Aqua Aerobik, łączący w sobie zarówno trening siłowy, zajęcia ogólnorozwojowe, jak i profilaktykę zdrowotną oraz masaż. To jedne z niewielu zajęć, gdzie występuje minimalne ryzyko kontuzji.

Harmonogram zajęć w Parku Wodnym przygotowano z myślą o osobach w każdym wieku. Seniorom poleca się zajęcia, podczas których zadbają o zdrowy kręgosłup, dzieciom dedykowane są zajęcia z wychowania fizycznego w wodzie oraz Muay Thai, a dorosłych z pewnością zachwycą zajęcia taneczne Latin Party czy Reggaemania, tradycyjny pilates lub energetyczna tabata.

Plaża w środku metropolii?

Nadchodzące lato otwiera dla odwiedzających dodatkową formę rozrywki, jaką jest plaża. Przy zewnętrznej części obiektu zorganizowano plażę, na której czekają wygodne leżaki w towarzystwie szumu wodnych kaskad oraz brodzika.

Czas coś zjeść

Po wyczerpującym wysiłku należy jak najszybciej uzupełnić spalone kalorie zdrowym i apetycznym posiłkiem. Na terenie parku wodnego znajduje się Restauracja Rodzinna Siesta, gdzie serwuje się posiłki wykonane ze świeżych i naturalnych produktów.

Szeroka mapa atrakcji, kojąca strefa relaksu, smaczne jedzenie, a nawet plaża – czy można chcieć czegoś więcej? Park Wodny w Krakowie to obiekt, który dostarczy mnóstwa niezapomnianych wrażeń.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje