poniedziałek, 22 lipca 2019 08:02

Pawłowicz - odchodzi w końcu czy nie? "Nie wylatuję w kosmos, nie schodzę do grobu"

Autor Manuel Langer
Pawłowicz - odchodzi w końcu czy nie? "Nie wylatuję w kosmos, nie schodzę do grobu"

Posłanka PiS, Krystyna Pawłowicz po raz kolejny odniosła się do kwestii swojego odejścia. Tym razem udzieliła ciekawego wywiadu magazynowi "Sieci". Trudno z niego wyprowadzić jednoznaczne wnioski, ale treść sugeruje, że co prawda nie będzie startowała w wyborach do Sejmu i Senatu, natomiast nie jest wykluczone, ze będzie ubiegała się o innego rodzaju funkcję publiczną. Poza tym prawie na pewno nie zniknie z mediów społecznościowych.

"Jestem trochę zmęczona i uznałam, że to dobry czas, by z czynnej polityki odejść. (...) Przecież nie wylatuję w kosmos, nie nie schodzę do grobu" - powiedziała w"Sieciach". Pomimo przypuszczeń wielu ekspertów, zgodnie z którymi, w związku z kampania mieliśmy obserwować zanik jej medialnej aktywności, to w ostatnich dniach jest wręcz odwrotnie, a posłanka Pawłowicz produkuje jedną kontrowersyjną wypowiedź za drugą:

- Przeproście mnie. Na kolana i przeproś. (...) Na kolana, przepraszaj, zdrajco jeden. Wszyscy na kolana! - rzuciła niedawno do jednego z sejmowych dziennikarzy.

Poseł G.SCHETYNA chce debaty z Prezesem J.KACZYŃSKIM.
„O wszystkim”...
Pan poseł chce,byśmy torowali lewakom drogę do Sejmu....
Tak,jak oni utorowali komunistom drogę do UE...
Panie pośle...panie pośle.....
Nawet Kot Prezesa nie chciałby z wami gadać/miałczeć...
Nawet Kot...— Krystyna Pawłowicz (@KrystPawlowicz) 21 lipca 2019

POLSKA,aby PRZETRWAĆ MUSI być WOLNA od IDEOLOGII HOMO,TRANS,BIS itp patologii obyczaj.- seksual.
PRECZ z agresją i skrajną NIENAWiŚCIĄ OSÓB chorych seksual. WOBEC Polaków i naszej wiary
PRECZ z bezczelnym i wbrew woli rodziców zarażaniem patologiami polskich dzieci i młodzieży pic.twitter.com/vwBlzV9rPG— Krystyna Pawłowicz (@KrystPawlowicz) July 20, 2019

Foto: Adrian Grycuk, Wikimedia

(https://pl.wikipedia.org/wiki/Krystyna_Paw%C5%82owicz#/media/Plik:Krystyna_Paw%C5%82owicz_Wr%C4%99czenie_za%C5%9Bwiadcze%C5%84_o_wyborze_2015.JPG)

Wyborczy Tygiel - najnowsze informacje