środa, 30 czerwca 2021 07:50

Pilne! Zaginęła nastolatka z niemowlęciem. Limanowska policja apeluje

Autor Aleksandra Tokarz
Pilne! Zaginęła nastolatka z niemowlęciem. Limanowska policja apeluje

Limanowscy policjanci prowadzą poszukiwania zaginionej Agnieszki Matejko oraz jej dziecka. Nastolatka w dniu 28.06.2021 roku około godziny 15:10 trzymając na rękach swojego syna Wiktora Matejko (wiek 7 tygodni) wyszła z domu wczasowego (agroturystycznego), znajdującego się w miejscowości Owieczka (powiat limanowski) i udała się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu opiekunami.

Policjanci cały czas prowadzą poszukiwania zaginionej  kobiety z dzieckiem. Zaginieni to:

Agnieszka Matejko, lat 16

Rysopis: wiek z wyglądu ok 18 lat, wzrost około 155 – 160 cm, waga około 45 kg, sylwetka szczupła, włosy długie wiśniowo/rude oczy ciemne, twarz pełna, uszy normalne przylegające, nos normalny prosty, uzębienie pełne,  mocno zarysowane brwi. W chwili zaginięcia wymieniona ubrana była w  jasno różową obcisłą sukienkę za kolano, różowe klapki.

Dziecko - Wiktor Matejko, wiek 7 tygodni - ubrany był w białe body, znaków szczególnych – brak.

Zaginiona wraz z dzieckiem udała się w nieznanym kierunku, pozostawiając wózek dziecięcy, ubrania swoje, jak i dziecka, wraz z rzeczami niezbędnymi do pielęgnacji oraz dowód osobisty.

- Prosimy wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu osób zaginionych o ich przekazanie bezpośrednio do dyżurnego KPP Limanowej. 47-83-45-400 lub na numer telefonu alarmowego 112 - apeluje limanowska policja.

fot. KPP Limanowa

Limanowa - najnowsze informacje