niedziela, 2 kwietnia 2023 09:52

Po pracę na targi!

Autor (red)
Po pracę na targi!

20 kwietnia w godzinach od 9:00 do 12:00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Techniczno -Ekonomicznych w Myślenicach odbędą się VII Myślenickie Targi Pracy.

Jak co roku tak i tym razem organizacji Targów podjął się Urząd Pracy w Myslenicach, a patronat honorowy nad tą inicjatywą objął Starosta Myślenicki.

VII Myślenickie Targi Pracy adresowane są do wszystkich osób poszukujących zatrudnienia lub zastanawiających się nad zmianą dotychczasowej pracy. Celem tej inicjatywy jest wspieranie rozwoju nowych miejsc pracy oraz stworzenie płaszczyzny wspólnej komunikacji pomiędzy osobami poszukującymi pracy, a pracodawcami.

W programie zaplanowano prezentacje ofert pracy, dwa warsztaty dotyczące umiejętności skutecznego poszukiwania zatrudnienia: „Jeden Urząd – wiele możliwości ”, „ O czyn nie powie życiorys – czyli jak pracodawca czyta CV”. Doradcy zawodowi i specjaliści ds. rozwoju zawodowego będą udzielali indywidualnych porad z uwzględnieniem osobistych predyspozycji i zainteresowań rozmówcy.

Będzie można również skorzystać z pomocy ekspertów - pracowników administracji skarbowej i pracowników systemu ubezpieczeń społecznych.

Inf. pras.

Myślenice - najnowsze informacje