niedziela, 3 marca 2019 10:28

Pol'and'Rock Festival nominowany do Nagrody Publiczności - FRYDERYK 2019!

Autor (red)
Pol'and'Rock Festival nominowany do Nagrody Publiczności - FRYDERYK 2019!

Festiwal Pol'and'Rock, od 25 lat organizowany przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jako podziękowanie za zaangażowanie polskiej młodzieży w coroczny Finał WOŚP, otrzymał nominację do nagrody FRYDERYK w kategorii wydarzenie roku – nagroda publiczności.

Do 6 marca trwa głosowanie za pomocą sms-ów. Aby oddać głos na Pol'and'Rock Festival, należy wysłać sms o treści „wydarzenie.15" na numer 4321. Z jednego numeru telefonu można oddać głos tylko na jedno wydarzenie w jednej kategorii. Koszt jest taki, jak standardowej wiadomości SMS.- Ta nominacja to fantastyczne docenienie 25-letniej historii Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Przede wszystkim jednak jest to ukłon w stronę ogromnej społeczności uczestników i fanów Pol'and'Rock Festival, którzy razem z nami współtworzą to jedno z największych wydarzeń muzycznych w Polsce. Nasz festiwal to trzydniowe spotkanie w klimacie miłości, przyjaźni i muzyki, organizowane od samego początku pod hasłem „Stop przemocy! Sto narkotykom!". Jesteśmy dumni z tej nominacji i gorąco namawiamy do oddawania głosów! - mówi Jerzy Owsiak, prezes zarządu Fundacji WOŚP oraz twórca Festiwalu Pol'and'Rock.FRYDERYKI to najbardziej prestiżowe nagrody świata muzyki w Polsce. Przyznawane są od 1995 roku przez środowisko muzyczne – muzyków, autorów, kompozytorów, producentów muzycznych, dziennikarzy i branżę fonograficzną, zrzeszonych w Akademii Fonograficznej.
Listę nominowanych wydarzeń stworzyło zróżnicowane grono jurorów składające się z czołowych dziennikarzy muzycznych mediów ogólnopolskich i regionalnych: Jarosław Szubrycht (Gazeta Wyborcza), Bartosz Chaciński (Polityka), Jacek Hawryluk (Polskie Radio), Michał Michalski (Newonce), Tomasz Doksa (Red Bull Music, Gazeta Magnetofonowa), Jakub Knera (Nowe Idzie od Morza), Hubert Grupa (Radio Afera, Europavox), Tomasz Kowalewicz (Co Jest Grane 24), Aleksandra Szatan (Dziennik Zachodni). Fot. Szymon Aksienionek / 24. Pol'and'Rock Festival

Kultura - najnowsze informacje