wtorek, 4 kwietnia 2023 04:36

Policjanci z Tymbarku zatrzymali czterech trzydziestolatków. Sprawa ma charakter rozwojowy

Autor Mirosław Haładyj
Policjanci z Tymbarku zatrzymali czterech trzydziestolatków. Sprawa ma charakter rozwojowy

Kryminalni z Komisariatu Policji w Tymbarku oraz Komendy Powiatowej Policji w Limanowej zatrzymali cztery osoby w wieku od 31 do 37 lat podejrzane o dokonanie kradzieży z włamaniem do placówki handlowej. Sprawa ma charakter wielowątkowy.

Policjanci pionu kryminalnego z komisariatu w Tymbarku i komendy w Limanowej w wyniku przeprowadzonych własnych ustaleń i sprawdzeń dotarli do grupy mężczyzny podejrzanych o dokonanie kradzieży z włamaniem do placówki handlowej w styczniu 2023 roku na terenie powiatu limanowskiego. 30 marca br. w miejscowości Młynne funkcjonariusze zatrzymali czterech mężczyzn w wieku od 31 - 37 lat. Podczas wykonywanych czynności policjanci znaleźli również środki odurzające o łącznej wadze ponad 350 g w postaci mefedronu, amfetaminy oraz innych substancji psychoaktywnych. Ponadto jeden z zatrzymanych  35-letni mieszkaniec powiatu Limanowskiego prowadził pojazd marki Jeep będąc prawdopodobnie pod wpływem środków odurzających oraz posiadając cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego dwóm 35-latkom przedstawiono zarzuty kradzieży z włamaniem i posiadania środków psychotropowych. Sąd Rejonowy w Limanowej zastosował wobec nich areszt tymczasowy na 3 miesiące.

37 i 31-latek po czynnościach zostali zwolnieni. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Inf. i foto: KPP Limanowa

Limanowa - najnowsze informacje