niedziela, 10 grudnia 2023 14:58

Pomóżmy małej Julce, która zmaga się z autyzmem

Autor Marzena Gitler
Pomóżmy małej Julce, która zmaga się z autyzmem

Gmina Kłaj i lokalni przedsiębiorcy z powiatu wielickiego przyłączyli się do prośby Natalii Mochel z Targowiska, mamy 4-letniej Julki, która cierpi na autyzm i alergie pokarmowe.

Julka i jej mama codziennie zmagają się z zaburzeniami dziewczynki, u której zdiagnozowano spektrum autyzmu. Julka ma ogromny lęk społeczny, nie mówi. Jej codzienność wypełniona jest walką z obniżonym napięciem mięśniowym, SIBO (zespół rozrostu bakteryjnego jelita cienkiego) i licznymi alergiami pokarmowym. Aby zebrać środki na leczenie, odpowiednie żywienie i rehabilitację mama Julki założyła zbiórkę na siepomaga.pl. „By pułapka autyzmu nie zatrzymała Julki na zawsze... Potrzebujemy Twojej pomocy!” – zaapelowała mama 4-latki.

W akcję pomocy dla Julki  włączyli się też przedsiębiorcy „Z głębi serca zwracam się do Was z niezwykłą prośbą o wsparcie dla małej Julki, która pokonuje każdy dzień, pomimo ogromu wyzwań zdrowotnych postawionych jej przez los. Z wielkim zaangażowaniem przyłączam się do tej ważnej misji pomocy dla Julki, chcąc uczynić dla niej Święta pełnymi radości i nadziei. Postanowiłam, że cała suma, którą zbiorę 15 stycznia 2024 r. ze strzyżenia i pielęgnacji Waszych pupili zostanie przeznaczona na leczenie i rehabilitację naszej małej bohaterki, Julii Mochel z Targowiska” – napisała pani Natalia Gądek z salonu groomerskiego StyLove Psy.

Z głębi serca zwracam się do Was z niezwykłą prośbą o wsparcie dla małej Julki, która pokonuje każdy dzień, pomimo...

Opublikowany przez StyLove Psy Środa, 6 grudnia 2023

„Jako Biuro Rachunkowe, z ogromnym zaangażowaniem przyłączamy się do akcji pomocy dla Julki i jako wyjątkowy prezent mikołajkowy, zdecydowaliśmy przekazać cały dochód zebrany 6 grudnia na jej leczenie, abyśmy wspólnie mogli wnieść radość i nadzieję do jej życia” – napisała.

Zbiórkę dla Julki prowadzi Fundacja Siepomaga.

fot. siepomaga.pl

Wieliczka - najnowsze informacje

Rozrywka